Hokej: 06.12.09 PSG Zlín – HC Geus Okna Kladno 35.kolo

Po dni úprav fotek jsem opět navštívil hokej a to předehrávku 35. kola, kdy přijeli Okenáři z Kladna. Hosté se ujali vedení v 11. min., když zakončil bekhendem před Sedláčkem Jan Eberle a poslal hosty do vedení. Dál už bylo k vidění jen pár šancí. Do druhé třetiny vstoupili lépe opět hosté a ve 25. minutě zvýšil na 2:0 Vítězslav Bílek. Ve 40. minutě v poslední sekundě snížil v přesilovce domácí Pavel Kubiš na 1:2. Ve třetí třetině (ve 41. min.) už bylo srovnáno zásluhou Bedřicha Köhlera. A další branky nepadly, tak následovalo prodloužení, kde také branka nepadla. Pak už se jely nájezdy v tomto sledu: 1. Kalla 1:0, Kubiš 1:1, 2. Eberle 2:1, Köhler 2:2, 3.M. Procházka nedal, Leška nedal, 4. Köhler nedal, Kalla nedal, 5. Leška nedal, Kaberle nedal, 6. Balaštík gól, Eberle nedal. To je k hokeji vše a už jen fotky:
PSG Zlín – HC Geus Okna Kladno 3:2 psn (0:1, 1:1, 1:0 – 0:0)