Hokejbal: HBK Kyjov – HBK Veselí nad Moravou – 30.05.10 Kyjov

V neděli 30.května jsem byl pozván kamarádem na hokejbalový přátelský zápas mezi Kyjovem junioři a Veselí poloamatéři. Hokejbal jsem kdys hrával, tak jsem to uvítal jako novou skušenost na focení a vzpomínku na mládí ;-). Zápas to byl takový hodně uběhaný a moc pěkných akcí nebylo k vidění. Hrálo se oproti hokeji jen na 3×15.minut. Navíc zápas byl okořeněný přeháňkamy i silným deštěm. A ve vyrovnaném duelu nakonec jednou brankou zvítězili hosté kteří navrhli v závěru, že si zahrají ještě jednu třetinu navíc. V závěr se strhla dokonce i bitka a čtvrtá třetina se nedohrála.

10 Replies to “Hokejbal: HBK Kyjov – HBK Veselí nad Moravou – 30.05.10 Kyjov”

1. Zdravím.Ty fotky jsou velice pěkné.Chtěl bych doplnit info ohledně tohoto zápasu.Tento zápas se uskutečnil proto,aby se nově příchozí hráči do HBK Veselští medvědi postupně zapracovali do teamu,aby vyzkoušeli zápasovou atmosféru.K tomuto účelu posloužil jako soupeř právě Kyjov vedený trenérem Pavlem Šedíkem.

1. Dík za info 😉 Jo Pavla Šedíka sem poznal ten to pískal a je taky z Mistřína jako já 😉

2. Obdivuju jak hráče, že v dešti do toho šli, tak i tebe, že místo tradičního lítání za babami a schování se před lijákem s nimi v posteli jsi dal přednost focení 😀