Hokej: 16.11.11 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 21.kolo

Po reprezentační pauze ve středu 16.listopadu se opět rozjela Extraliga a Zlín hostil Plzeň. Domácí začali zápas rozpačitě a hosté se přizpůsobili. 11.min ichal Dvořák zamíchal s kotoučem za Sedláčkovou brankou odkud našel Tomáše Pituleho a ten střelou po ledě překonává Sedláčka 0:1. V druhé třetině opět jako první skórovali hosté a to v 26.min Matrin Straka obdržel přihrávku před Sedláčka, kde chvíli počkal a šťastnou střelou překonal Sedláčka. 35.min a k odraženému kotouči se dostal Petr Holík a ten prudkou střelou překonává brankáře Mazance a snižuje na 1:2. Do třetí třetiny vstoupili o něco málo aktivněji obě mužstva. V 50.min Ondřej Kratěna, který obdržel přihrávku od Straky a chytrou kličkou si obhodil Sedláčka a stanovil výsledek na konečných 1:3. V závěru se domácí ani nezmohli na tlak a proto nemohli odvolat brankáře a vytvořit si tlak před brankou Mazance a pokusit se ještě něco udělat s výsledkem. Zápas byl nevalné úrovně obě mužstva hrála velmi slabě, ale o malý kousek byli hosté lepší a proto si zaslouženě odváží 3 body.
PSG Zlín – HC Plzeň 1929 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)