Hokej: 06.09.12 PSG Zlín – HK 36 Skalica

Ve čtvrtek 6.září jsem se vydal na poslední domácí zápas v přípravě když Zlín hostil nedalekou Skalici. Zápas začal už v 16:30 a já přijel v průběhu první třetiny akorát když se domácí ujali vedení Holíkem na 1:0. V 10.min srovnal René Školiak v samostatném úniku překonal Sedláčka. V 13.min už Bedřich Köhler poslal střelu k levé tyčce a nedal Trenčanovy šanci. V 18.min se prosadil domácí kapitám Petr Čajánek když vystřelil nad ležícího brankáře Třenčana a pvoslal domácí do dvoubrankového vedení. O minutu snížil opět René Školiak poslal střelu přes klubko hráčů až za záda Sedláčka. V 30.min se prosadil Jaroslav Balaštík v přesilovce z těsné blízkosti Trenčana poslal puk do branky. V 39.min opět Jarda Balaštík vstřelil branku když zužitkoval přihrávku od Lešky. V.40.min Těsně před odchodem do šaten se prosadil za hosty David Stieler. V 41.min Hosté vletěli do poslední třetiny jako uragán. Na rozdíl jediné branky snižuje po přesné kombinaci střelou do odkryté branky Martin Sloboda. V 44.min Skalica trestá chybu ve zlínské defenzívě a nepozornost domácího brankáře. Martin Sloboda překonal v samostatném nájezdu zlínského brankáře a srovnává stav zápasu na nerozhodných 5:5. V 55.min se o jednobrankové vedení domácích postaral z dorážky Jaroslav Balaštík. Zlínský navrátilec zároveň dosáhl hattricku v dnešním utkání. V 57.min skákavý puk z hole Andreje Kudrny se dostal za Sedláčkova záda. V 60.min Melenovský na sebe namotal protihráče a předložil puk aktivně hrajícímu Zdeňku Okálovi, který překonal Trenčana. Po skončení zápasu následovali nájezdy které skončili 2:2 kdyza domácí se prosadil Köhler, Ondráček a za hosty Konečný a Stieler. Zajímavostí bylo i to, že to bylo spojeno s dnem otevřených dveří. Diváci po zápase mohli vidět kabiny, V.I.P, místnost pro novináře a nebo jak Čajánek, Veselý, Tesařík a trenér Vlach obsluhují diváky u stánku před zimákem. Kabinou prováděli Ondráček, Hamrlík a Holík. Autogramiádu v Fan Shopu měli Zámorský, Melenovský a Sedláček. To bylo vše dále už jen fotky kterých jsem nafotil kolem 150 a vybral ty nejzajímavější.