Hokej: 04.01.14 SHK Hodonín – HC Zubr Přerov 30.kolo

V sobotu 4.ledna jsem se vydal do Hodonína na pikantní zápas mezi Hodonínem a Přerovem. V 6.min se dostal k puku Marek Kundrátek a poslal puk za Kotvanova záda a Přerov vedl 1:0. V 7.min byl před brankou Hodonínský Michal Kuba a ten překonal Vojtka a bylo srovnáno. V 15.min šel do vedení Hodonín zásluhou Pavla Kříže který přihrával na Špoka, ale jeho přihrávku si srazil hráč Přerova za Vojtkova záda. V 30.min Přerov srovnal Kovaříkovu střelu odrazil Kotvan ještě před sebe, kde byl volný Jiří Goiš a ten z besprostřední blízkosti nedal Kotvanovy šanci. Další branka už ani ve třetí třetině nepadla a tak přišlo prodloužení. V 62.min od modré napřáhl Jiří Běhal a prostřelil vše co stálo v cestě a dobře mířenou trefou zajistil Přerovu druhý bod. Hostě byli po celý zápas aktivnější a tak si dva body zaslouží po právu.
SHK Hodonín – HC Zubr Přerov  2:3 p.p.  (2:1, 0:1, 0:0 – 0:1)