Hokej: 26.01.18 HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín 43.kolo

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 43. kola Tipsport extraligy na ledě mistrovského týmu HC Kometa Brno 1:3 a zůstali potřetí za sebou bez bodového zisku. Jubilejní 50. moravské derby začala lépe Kometa, která se ujala vedení v 11. minutě a v polovině utkání přidala zásluhou využité přesilovky druhý gól. Berani ještě před druhou třetinou snížili, ae domácí dali pojistku na tříbodovou výhru v 55. minutě. Kometa po třech prohrách v řadě slaví výhru. Osmnáctiletý junior Jan Václavek odehrál první zápas v seniorské extralize. Jediný gól zaznamenal Zdeněk Okál.

HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlí 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. min Vondráček (Mallet), 31. Krejčík (Erat, Zaťovič), 55. O. Němec (J. Hruška, Krejčík) – 38. Okál (D. Šťastný, Roberts Bukarts).