Hokej Junioři: 14.09.18 PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 3.kolo, PSG Berani Zlin – HC Oceláři Třinec 1.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín mají za sebou parádní rozjezd do nového ročníku Tipsport extraligy 2018/2019. Zlínští hokejisté vyhráli v 1. kole nad úřadujícím vicemistrem, týmem HC Oceláři Třinec 4:2 a vybojovali hned na úvod tříbodovou výhru. Žižka a spol. měli výborný nástup do utkání, neboť během čtrnácti minut šli do dvoubrankového vedení. V polovině utkání přidali ještě třetí zásah. Slezané se nevzdali a dvěma slepenými góly snížili ve třetí třetině na rozdíl jediné branky. Berani zpečetili cennou výhru gólem do prázdné brány při neúspěšné power-play Ocelářů. Branky zaznamenali Edgars Kulda, Michal Popelka, Jakub Herman a Pavel Kubiš.

PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. min Kulda (Šlahař), 14. Popelka (P. Sedláček, Karafiát), 33. Herman (Kulda), 60. Kubiš – 47. Adamský (Svačina. D. Musil), 48. Chmielewski (Marcinko, Gernát).
Gallery here na webu PSG Berani Zlín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioři dokázali navázat další výhrou na sobotní vítězství z Havířova. Utkání proti Vítkovicím začali velmi dobře, neboť už ve 14. minutě vedli o dvě branky. Pak ale do konce první třetiny ztratili tempo a Vítkovice dokázaly snížit, ale ne vyrovnat. Na začátku druhé třetiny však přišla další dvou gólová smršť a prakticky bylo rozhodnuto. Vítkovicím se ale nakonec povedlo snížit až na rozdíl jedné branky, to se však změnilo necelých sedm minut před koncem, kdy Talafa potvrdil vítězství Beranů. I nadstavba se mladým ševcům povedla a získávají plný počet bodů, tedy čtyři.

 

PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 6:4 (2:1, 3:1, 1:2 – N 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Janošek (Kozubík), 14. Hefka (Dobiáš, Hamrlík), 26. Pavlas (Dobiáš, Pröschl), 27. Václavek (Sebera, Luža), 32. Podešva (Leška), 54. Talafa (Václavek, Luža), 64. Hefka (Luža, Václavek) – 17. Konečný (Lewandowski, Fridrich), 29. Lednický (Konečný, Mrva), 42. Konečný (Lewandowski), 47. Blaško (Fridrich, Ivan).
Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *