Hokej Junioři: 28.09.18 PSG Berani Zlin – AZ RESIDOMO Havířov 7.kolo, PSG Berani Zlin – Bílí Tygři Liberec 5.kolo

Juniory dnes čekal domácí duel proti nejhoršímu týmu tabulky, Havířovu. Utkání začalo velmi vyrovnaně, neboť po dvaceti minutách to bylo bez branek. Pak ale vítěznou branku vstřelil Filip Weintritt a zajistil tak ševcům tři body. Mladí Berani se i nadále skvěle bránili, nakonec přidali ještě jednu branku a nakonec v klidu vyhráli utkání. Může je jen mrzet nadstavba, což byla jediná pasáž utkání, kde inkasovali a smolně prohráli a přišli tak čtvrtý bod.

PSG Berani Zlin – AZ RESIDOMO Havířo 2:0 (0:0, 1:0, 1:0 – N 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Weintritt (Luža, Světlík), 60. Sebera (Pröschl) – 64. Pawliczek.

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 5. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem Bílí Tygři Liberec 2:7, když o výsledku rozhodla především druhá třetina. Zlínští v okleštěné sestavě sice dali kontaktní gól, ale poté promarnili 92 vteřin přesilovku pět na tři. Bílí Tygři byli v koncovce neomylní a do druhé sirény získali tříbrankové vedení. Žižka a spol. i přes nepříznivý stav bojovali, ale Severočeši dokráčeli k pohodové výhře. V sestavě domácím chyběli ze zdravotních důvodů Zdeněk Okál, Antonín Honejsek, Jakub Herman, Jakub Šlahař a potrestaný bek Jakub Ferenc. Branky dali Pavel Kubiš a Edgars Kulda.

PSG Berani Zlin – Bílí Tygři Liberec 2:7 (0:1, 1:3, 1:3)

Branky a nahrávky: 24. min Kubiš (Freibergs, Fořt), 49. E. Kulda – 2. Bulíř, 22. M. Kvapil (Valský), 35. L. Hudáček (Derner, Stříteský), 38. Bulíř (Lakatoš, Ordoš), 48. Lenc, 52. L. Hudáček (P. Jelínek, L. Krenželok), 60. Bulíř (M. Kvapil, Lenc).