Hokej: 21.10.18 PSG Berani Zlín – HC Olomouc 12.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 12. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Olomouc 4:0 a připsali si doma další tříbodové vítězství. Nedělní odpoledne proběhlo v režii Jakuba a Pavla Sedláčků. Gólmanská jednička Beranů pochytala 37 střel Hanáků a útočník Pavel vstřelil dva góly. Zlínští stále bez zrněného kapitána Tomáše Žižky dokráčeli k pohodlné výhře, vedení se ujali ve 14. minutě a druhý přidali na začátku druhé třetiny. Třetí gól přidali zásluhou využité přesilovky v 36. minutě a cenou výhru zpečetili gólem do prázdné brány při power play Kohoutů. Branky zaznamenali Pavel Sedláček 2, Edgars Kulda a Jakub Herman.

PSG Berani Zlín – HC Olomouc 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. min E. Kulda, 23. P. Sedláček (Freibergs), 36. Herman (Šlahař, Freibergs), 59. P. Sedláček.