Hokej: 12.11.18 SHK iClinic Hodonín – Draci Šumperk 16.kolo

V pondělí 12.listopadu se hrála v Hodoníně dohrávka 16.kola. Hodonín se velmi rychle dostal do 2 gólového vedení. 2.minuta Petr Jurča a 9.minutě Jan Sedlák. V závěru první třetiny se ještě prosadil Adam Škutchan. V 33.minutě Vladimír Antonov a 34.minutě Tomáš Sedlák a snížili s pohledu Šumperku na 2:3. Jenže o 2 minuty Lukáš Finsterle poslal Hodonín do dvoubrankového vedení. V 39.minutě snížil pro Šumperk na rozdíl branky Tomáš Sedlák a v 43.minutě srovnal Jakub Čuřík. V závěru se zranil brankář Hodonína Andeas Kubáň a vystřídal jej na prodloužení Martin Juříček. Šumperk vstoupil aktivně do prodloužení a překonal nerozchytaného brankáře Hodonína exHodoňák Michal Romančík.

SHK Hodonín – Draci Šumperk 4:5p (3:0, 1:3, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Jurča (Růžička, Miklík), 9. Sedlák (Finsterle, Matula), 20. Škutchan (Mikéska), 36. Finsterle (Matula) – 33. Antonov (Haloda, Ostřanský), 34. Sedlák (Drtil), 39. Sedlák (Čuřík), 43. Čuřík (Drtil, Krejčiřík), 61. Romančík (Čuřík, Sedlák).