Hokej: 04.01.19 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 32.kolo

Po měsíční pauze jsem vyrazil na hokej a to do Vítkovic do Ostravar Arény. O výsledku rozhodla úvodní třetina, po chybě Bartošáka se prosadil do prázdné Dominik Lakatoš, ale poté z protiútoku vyrovnal z první střeli na Sedláčka Olesz. Za 2.minuty se trefil Šimon Stránský a vyhnal Sedláčka z Branky. Jenže ani Štůrala nezapránil Ostravanům v střelbě branek. Inkasoval tři branky. Do druhé třetiny se do branky postavil opět Jakub Sedláček jenž inkasoval jednou. Zlín se opět trápil v koncovce, i když podle střel soupeře přestřílel vysoko 50:25! Vítkovická branka je zřejmě pro zlínské střelce zakletá, neboť v předchozích dvou zápasech nevstřelili ani gól. Jedinou branku zaznamenal Dominik Lakatoš.

HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 6:1 (5:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3.min Olesz (Lev), 5. Š. Stránský (Gregorc, Olesz), 8. P. Zdráhal (Š. Stránský, Gregorc), 13. D. Květoň (Šidlík, O. Roman), 16. O. Roman (Schleiss), 31. P. Zdráhal (Schleiss, Výtisk) – 3. Lakatoš.