Hokej Dorost: 10.02.19 HK Kroměříž – HC RT TORAX Poruba 20.kolo

V nedělním poledni 10. února hráli Kroměřížští dorostenci zápas 20. kola nadstavby Regionální ligy proti Porubě a z Kroměříže si odvezli tři body hosté. A to i přesto, že třetí třetinu prohráli poměrem 2:3. Ze 46 střel na gólmana Němce totiž prošlo do brány sedm puků, a tak tříbranková domácí vlna v posledních jedenácti minutách třetí třetiny nezměnila nic na výhře Moravcových svěřenců. Domácí hráli jen s 11 hráči.

HK Kroměříž – HC RT TORAX Poruba 4:7 (1:2, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky: 14. Jiříček (Jakeš), 49. Matúšů (Horský), 58. Jakoš (Tomek), 60. Horský (Vácha) – 2. Ślusarczyk (Kac. Macias), 19. Stibor (Chovanec), 29. Kac. Macias (Sienkiewicz), 31. Sienkiewicz (Krčmarský), 38. Kr. Macias (Halata), 41. Stibor (Gelnar), 46. Hlaváč (Kr. Macias, Halata).