Hokej: 27.02.19 SHK iClinic Hodonín – Draci Šumeprk 42.kolo

Ve středu 27.února jsem vyrazil do Hodonína na poslední kolo základní části 2.ligy mezi SHK iClinic Hodonín a Draci Šumperk. Tyhle souboje bývají vždy vyhrocené a ani dnešní utkání nebylo vyjímkou. Ve 3.minutě si najel Antonov před Kubáně a překonal ho z bezprostřední blízkosti. V 7.minutě srovnal z dorážky Benýšek. Ale už v 9.minutě překonal střelou od modré Čuřík. V 13.minutě překonal Polívku Ševčík. Ve druhé třetině šli Draci opět do vedení díky Drtilovy. Ale v 34.minutě Mikéska od modré, 49.minutě Charvát od levé tyčky překonal Polívku a 54.minutě z úniku Matula dovršil obrat z 2:3 na 5:3. V závěru už si to Hodonín pohlídal.

SHK iClinic Hodonín – Draci Šumperk  5:3  (2:2, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 7. Benýšek (Matějka), 13. Ševčík (Mikéska), 34. Mikéska (Kobylík), 49. Charvát (Matula), 54. Matula (Miklík) – 3. Antonov, 9. Čuřík (Plášek), 32. Drtil (Plášek).