Hokej: 01.03.19 PSG Berani Zlín – Piráti Chomutov 49.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 49. kola Tipsport extraligy nad týmem Piráti Chomutov 2:1 a získali do tabulky v boji o předkolo play off důležité tři body. Střelecký účet utkání otevřeli v 17. minutě Severočeši, ale Kubiš a spol. odpověděli za pouhých 24 vteřin vyrovnávacím gólem. Rozhodující gól přišel ve 45. minutě, Zlín vydřené těsné vítězství uhájil až do závěrečné sirény. Berani v čele s výborným gólmanem Liborem Kašíkem vyhráli sedmý zápas z posledních osmi utkání a udělali rázný rok směrem k vyřazovacích bojům v play off. Branky dali Jakub Herman a Zdeněk Okál.

PSG Berani Zlín – Piráti Chomutov 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 17. min Herman (Honejsek, Řezníček), 45. Okál (Herman, Ferenc) – 17. Tomica (Flemming, V. Růžička).