Hokej: 05.03.19 HC Olomouc – PSG Berani Zlín 51.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 51. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Olomouc 1:3 a předkolo play off ještě nemají jisté. Litvínov si připsali tříbodové vítězství nad Plzní a zůstává stále ve hře. Moravská bitva vyzněla pro domácí Kohouty, kteří šli do vedení v závěru první třetiny. Olomouc poté přidala ve 26. minutě druhý gól a měla utkání pod kontrolou. Kubiš a spol. dokázali odpovědět jen na třetí gól Hanáků, když ve 45. minutě vstřelil branku Daniel Gazda. Hosté ztroskotali na skvělém brankáři Janu Lukášovi, který chytil 40 zlínských střel. Zatímco Mora vyhrála posedmé v řadě a slaví již postup do čtvrtfinále play off, Zlínští si připsali druhou prohru v řadě.

HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 20. min Jergl, 26. Burian (J. Káňa, Strapáč), 43. Kolouch (Švrček) – 45. Gazda (E. Kulda).