Hokej: 14.03.19 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 3.předkolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli 3. zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy s týmem BK Mladá Boleslav 1:2 a získali v sérii hrané na tři vítězné zápasy druhý bod. Vyrovnaný zápas rozhodl ve 45. minutě uzdravený kapitán Bruslařů Michal Vondrka, který kvůli viróze vynechal zápasy v Mladé Boleslavi. Úvodní třetina úporné bitvy nepřinesla gól ani na jedné straně. Čtyřiadvacet vteřin od začátku druhého dějství šli Středočeši do vedení, Zlínští odpověděli vyrovnávacím gólem před polovinou utkání. Kubiš a spol. už nenašli po druhé brance Boleslavi odpověď ani v závěrečné power play. Jediný gól zaznamenal Tomáš Fořt.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 29. min Fořt (Kubiš) – 21. Klepiš (Skalický, Vondrka), 45. Vondrka (Skalický, Pláněk).