Hokej: 15.03.19 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 4.předkolo

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli čtvrtý zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy nad týmem Bruslařský klub Mladá Boleslav 2:1 po prodloužení. Kubiš a spol. srovnali stav dramatické série, která se rozhodne v páté rozhodující bitvě na ledě Bruslařů. Středočeši se ujali vedení ve 14. minutě, nicméně Berani vyrovnali před první sirénou zásluhou využité přesilovky. Diváci v úporné bitvě další gól v základní hrací době neviděli, a tak o vítězi rozhodlo prodloužení. Zlínské fanoušky rozjásala 69. minuta, Berani utekli hrobníkovi z lopaty a vynutili si sehrání rozhodujícího utkání. Branky zaznamenali Tomáš Fořt a Zdeněk Okál.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 2:1 p.p. (1:1, 0:0, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 20. min Fořt, 69. Okál (Dufek) – 14. M. Procházka (D. Šťastný, Žejdl).