In-Line Hokej: 22.06.19 Mistrovství ČR mládeže Přerov

Druhý den Mistrovství ČR mládeže začal bojem o 3.místo Dorostu a pak Finále dorostu.
HC Cvočkaři Hořovice – IHC Čerti Kladno 1:6 (1:2, 0:4)
Branky a nahrávky: 5. Adamec (Plos) – 17. Šapovaliv (Sýkora), 17. Chrénka (Kuchař), 21. Ticháček (Šapovaliv), 27. Šapovaliv (Ticháček), 32. Ticháček (Šapovaliv, Altrichter), 40. Altrichter (Ticháček)

Gallery here

Finále ovládli domácí hráči z Přerova a slavili dorostenecký titul.
IHC Devils Zlín – IHC Night Birds Přerov 2:8 (1:2, 1:6)
Branky a nahrávky: 18. Šindelek (Chludil), 34. Chludil – 3. Svozil S. (Ryšavý, Holík), 14. Holík (Svozil S.), 23. Holík (Kaprál), 29. Jobánek (Holík, Svozil S.), 30. Svozil S. (Jobánek), 33. Svozilm S. (Svozil D.), 38. Holík (Kaprál), 39. Svozil S. (Jobánek, Svozil D.)
 
 
 
Mladší žáci odstartovali turnaj čtvrtfinálem a první byli na programu souboj mezi Čerty Kladno a Lvi Břeclav, které ovládli čerti.
IHC Čerti Kladno – HC LVI Břeclav 6:2 (2:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 14. Šapovalivová (Dyk), 15. Šapovalivová (Krása), 19. Dyk, 22. Šapovalivová (Dyk), 22. Šapovalivová, 24. Šapovalivová – 6. Potočka, 17. Veselský (Pohanka)
 
 
 
druhý zápas hráli domácí Přerov s Uherčicema.
IHC Night Birds Přerov – Mad Parrots Úhřetice 8:7 (3:3, 5:4)
Branky a nahrávky: 1. Králík, 3. Kratochvíl, 7. Mozr (Šejba), 17. Němec, 21. Šejba (Mozr), 26. Mozr, 28. Mozr (Ambruz), 29. Mozr – 4. Kopecký (Vašíčková), 12. Lempach (Řivnáč), 13. Rakouš (Řivnáč).
 
 
 
Zápas přípravek odstartoval souboj Kladna a Přerova.
IHC Čerti Kladno – HC LVI Břeclav 5:6 (3:2, 2:3 – 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Petrák, 4. Kováč (Petera), 8. Polák (Tatíček), 21. Kováč, 26. Petera – 3. Zhejbal (Strapina), 14. Zhejbal (Potočka), 18. Procházka (Abazaj), 19. Abazaj (Procházka), 27. Zhejbal (Procházka), 32. Procházka (Dvořák).
 
 
 
druhým zápasem byl souboj Uherské Hradiště proti Praze
IHC CSC Roller Uherské Hradiště – IHC Prague Rats 9:10 (3:3, 6:7)
Branky a nahrávky: 1. Štramberský (Pavlůsek), 8. Pavlůsek (Bodiš), 10. M. Kaleta (Š. Kaleta), 17. Pavlůsek (Štramberský), 18. Mojžíš, 19. Pavlůsek (Bodiš, Štramberský), 20. Štramberský (Pavlůsek, Bodiš), 27. Š. Kaleta (M. Kaleta), 28. Pavlůsek (M. Kaleta) – 5. Hodek (Tábor), 8. Hodek (Purma), 12. Hlaváček, 20. Hodek (Tábor), 22. Tábor, 24. Hlaváček, 28. Hodek (Hlaváček), 28. Zenkl (Hodek), 29. Hodek (Hlaváček), 30. Zenkl (Hodek)
 
 
 
Starší žáci hráli čtvrtfinálové boje a Břeclavští Lvi porazili Cvočkaře z Hořovic těsně 3:2.
HC Cvočkaři Hořovice – HC Lvi Břeclav 2:3 (1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 15. Žmola (A. Kovář), 26. Kubata (Žmola) – 2. Urbánek, 3. Veselský, 30. Zapletal (Bohatý)
 
 
 
Druhý zápas starších žáků vyhrál Hradec Králové vysokým rodzdílem nad Uherským Brodem.
IHC KANCI Uherský Brod – ILHK Hradec Králové 1:9 (1:5, 0:4)
Branky a nahrávky: 7. Dlabaja (Sobáň) – 1. J. Vencl (Šimek), 3. J. Vencl (Dunda), 5. Felcman (Dunda, Šimek), 8. J. Vencl (Šimek), 11. Šimek, 18. J. Vencl (Felcman), 20. Šimek (J. Vencl, Dunda), 21. Kasal (Felcman), 30. Dunda.
 
 
 
Souboj o 5.místo Starších žáků vyhráli Úhřetice 6:3 nad Břeclaví.
HC LVI Břeclav – Mad Parrots Úhřetice 3:6 (2:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 1. Veselský, 4. Veselský, 21. Illý (Potočka) – 4. Lempach (Sedlák), 4. Vítek (Řivnáč), 8. Řivnáč (Vítek), 16. Lempach, 20. Kopecký (Lempach), 25. Kopecký (Sedlák)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *