In-Line Hokej: 23.06.19 Mistrovství ČR mládeže Přerov

V neděli pokračovalo Mistrovství mládeže v in-line hokeji třetím závěrečným dnem. Nejprve se hrálo semifinále mladších žáků Zlín v prvním nestačil na Kladno a tak ho čekal zápas o 3.místo a Kladno finále.

IHC Devils Zlín – IHC Čerti Kladno 5:9 (1:3, 4:6)
Branky a nahrávky: 13. Valášek (Bečka), 17. Janeba (Paták), 21. Valášek (Uřičář), 27. Uřičář (Nesrsta), 28. Janeba – 8. Dyk (Šapovalivová), 12. Šapovalivová (Dyk), 12. Dyk (Klaus), 17. Šapovalivová (Kováč), 17. Šapovalivová (Dyk), 18. Dyk (Kováč), 23. Šapovalivová (Voldán), 24. Kováč (Dyk), 28. Dyk (Šapovalivová)
 
 
 
Druhý zápas mladších žáků rozstříleli Hořovičtí cvočkaři domácí sovičky Přerova 11:1 a šli do finále.
 
HC Cvočkaři Hořovice – IHC Night Birds Přerov 11:1 (7:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 3. Malínek (Lochovský), 4. Trachta (Plosová), 6. Dufek (Malínek), 7. Plosová (Bělík), 9. Malínek (Plosová), 13. Malínek, 14. Kovář, 17. Adamec (Dufek), 18. Plosová (Trachta), 25. Malínek (Kovář, Adamec), 28. Trachta (Plosová) – 3. Mozr
 
 
 
V přípravce se utkali v semifinále domácí Přerov s Břeclavi a vyhráli 5:1.
 
IHC Night Birds Přerov – HC LVI Břeclav 5:1 (3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Šindler (Macháček), 13. Mana (Janek), 14. Peluha (Oharek), 17. Mana (Šindler), 30. Šindler (Mana) – 23. Potočka
 
 
 
A druhé semifinále přípravky Hořovice v dramatickém zápase porazili Pražské Rats 7:6.
 
HC Cvočkaři Hořovice – IHC Prague Rats 7:6 (6:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 3. Štembera (Kružík), 6. Trachta, 11. Sedlář (Kincl, Arnold), 13. Trachta, 13. Jiera, 14. Trachta, 22. Kružík (Trachta) – 5. Zenkl, 10. Zenkl (Purma), 14. Tvrzník, 23. Hlaváček, 25. Burnus (Zenkl), 29. Hodek (Jieri)
 
 
 
Semifinále starších žáků odstartovalo zápasem Zlína s Břeclaví kde vyhrál Zlín 6:3.
 
IHC Devils Zlín – HC LVI Břeclav 6:3 (4:2, 2:1)
 
 
 
Druhé semifinále ovládl Hradec Králové a vyhrál 7:2.
 
Mad Parrots Úhřetice – ILHK Hradec Králové 2:7 (0:3, 2:4)
Branky a nahrávky: 19. Procházka, 20. Štěpánek (Zdeněk) – 7. Šimek (Felcman), 9. Šimek, 13. Kasal (Felcman), 16. Kasal (Bezpalec), 21. Šimek (Dunda, J. Vencl), 23. Kasal, 28. Šimek (Felcman)
 
 
 
Boje o medaile odstartovali mladší žáci a to zápasem o třetí místo. Drama rozseklo až prodloužení kde vyhráli domácí borci z Přerova 5:4 a získali bronzové medaile.
 
IHC Devils Zlín – IHC Night Birds Přerov 4:5 (2:2, 2:2 – 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Uříčář, 8. Valášek, 19. Venený (Janeba), 24. Uříčák (Venený) – 3. Mozr, 13. Rohan (Králík, Mozr), 16. Šejba, 27. Mozr (Králík), 31. Šejba (Mozr)
 
 
 
Boj o zlaté medaile ovládli Cvočkaři Hořovice a porazili Kladno 4:2.
 
IHC Čerti Kladno – HC Cvočkaři Hořovice 2:4 (0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 27. Šapovalivová (Dyk), 30. Šapovalivová (Dyk, Voldán) – 6. Lochovský (Dufek), 12. Plosová (Bělík, Kovář), 18. Lochovský (Trachta), 29. Kovář (Bělík)
 
 
 
Přípravka měla boje o bronz zastoupení v týmech Břeclavi a Prahy které ovládli hráži z Jihu Moravy Břeclav 10:6.
 
HC LVI Břeclav – IHC Prague Rats 10:6 (3:3, 7:3)
Branky a nahrávky: 9. Zhejbal (Procházka), 12. Dvořák (Potočka), 12. Potočka (Dvořák), 17. Abazaj (Strapina), 19. Zhejbal (Dvořák, Procházka), 21. Dvořák (Zhejbal, Procházka), 24. Potočka (Dvořák), 24. Zhejbal, 27. Strapina (Potočka), 30. Dvořák – 1. Hodek (Tvrzník), 3. Hodek (Zenkl), 15. Hodek, 16. Zenkl (Hodek), 30. Hodek (Zenkl), 30. Hodek
 
 
 
Finále přípravky mělo zastoupení nejúspěšnějších týmů mládeže a to Přerova a Hořovic a Hořovice se nakonec radovali z výhry 4:3.
 
IHC Night Birds Přerov – HC Cvočkaři Hořovice 3:4 (1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 1. Janek (Mana), 19. Macháček, 25. Šindler (Macháček) – 13. Sedlář (Trachta), 14. Trachta, 19. Kincl, 29. Trachta (Kincl)
 
 
 
Boj o třetí místo v starších žácích obstarali týmy Břeclavi a Úhřetic kde Úhřetice vyhráli 7:1 a získali třetí místo.
 
HC LVI Břeclav – Mad Parrots Úhřetice 1:7 (1:3, 0:4)
Branky a nahrávky: 2. Veselský (Zapletal) – 2. Procházka (Pirner), 4. Zdeněk (Štěpánek), 8. Chvojka (Procházka), 16. Štěpánek (Pirner, Procházka), 21. Pirner (Zdeněk, Štěpánek), 27. Bolehovský (Chvojka), 29. Štěpánek
 
 
 
Finále ovládl Hradec Králové ikdyž prohrával a v závěru se Zlín dotahoval. Takže Hradec Králové získal titul po výhře 8:5.
 
IHC Devils Zlín – ILHK Hradec Králové 5:8 (2:6, 3:2)
Branky a nahrávky: 4. Janovský (Paták), 4. Holba (Hamrla), 18. Janovský (Jünger), 29. Holba (Paták, Jünger), 29. Schmied (Pravda) – 7. Bezpalec, 10. Šimek (J. Vencl), 11. Dunda (Šimek, Žaba), 14. Dunda (Šimek), 14. Dunda (Šimek), 15. Felcman (R. Vencl), 17. J. Vencl (Dunda), 24. Vencl (Bezpalec)
 
 
 
 
 
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *