Hokej: 28.09.19 Pojď hrát hokej, Dorost: PSG Berani Zlín – HC Zubr Přerov 6.kolo, Junioři: PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 8.kolo

Již pošesté proběhla ve Zlíně na ledové ploše PSG arény celorepubliková akce s názvem Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej, kterou pořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje klub HC Berani Zlín. Chlapci a děvčata ve věku čtyř až osmi let bez rozdílu dovednosti bruslení měly jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké je být hokejistou. O trénink pro nejmenší byl opět značný zájem, přilákal i ratolesti zlínských odchovanců a přesný počet se zastavil na čísle 76.

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Do utkání lépe nastoupili hosté, ale paradoxně nejdřív skórovali mladí Berani. Přerov ještě v první třetině otočil průběh zápasu, což se povedlo také Zlínu ve druhém dějství. V závěrečné periodě už branka nepadla, takže Berani napravili zaváhání ve Vítkovicích a dnes si připisují tři body.

PSG Berani Zlín – HC Zubr Přerov 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Burian (Tomeček, Ševčík), 21. Tomeček (Ševčík, Lavička), 37. Tomeček (Ševčík) – 14. Jobánek, 17. Růžička (Marek, Kuchta).

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Mladí Berani slaví druhé vítězství v řadě. V domácím zápase proti Vítkovicím se dostali do vedení už po 45 vteřinách hry, přesto se však na body dost nadřeli. Hosté totiž navzdory brzy inkasované brance zvládli první třetinu lépe a nedlouho před druhou přestávkou poskočili až do dvoubrankového vedení. Nakonec ovšem Zlínští především díky povedené třetí části otočili skóre z 2:4 na 7:4, za což jsou jim odměnou tři body do tabulky soutěže. Hattrickem se blýskl Matěj Sebera.

PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 7:4 (1:2, 2:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 1. Sebera (Weintritt, Kozubík), 28. Sebera (Hrazdira), 38. Hrazdira (Sebera), 42. Pavlas (Talafa, Apolenář), 50. Holík (Handl, Talafa), 55. Sebera (Jaroněk, Handl), 59. Dobiáš (Holík, Weintritt) – 1. Beránek (Lednický, Bernovský), 10. Bernovský (Lednický, Věntus), 32. Potočný (Ryšavý, Machů), 37. Ryšavý (Potočný).

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *