Hokej: 04.10.19 PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 7.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 7. kola Tipsport extraligy 2019/2020 nad týmem HC Dynamo Pardubice 4:3 a vybojovali první extraligové body v sezoně. Žižka a spol. čekali sedm kol na úvodní výhru a odpoutali se z chvostu extraligové tabulky. Zlínští premiérově s brankářem Markem Čiliakem vedli v první třetině již 2:0, ale Dynamo dokázalo před odchodem do šaten vyrovnat stav. Domácí strhli na začátku druhé třetiny vedení opět na svou stranu, jenže Pardubice se opět dotáhly. Berani rozhodli přestřelku vítězným gólem ve 34. minutě. V závěrečné části již branka nepadla a svěřenci Antonína Stavjani vybojovali první body. Branky zaznamenali Tomáš Žižka 2, Jan Dufek a Zdeněk Okál. Utkání nedohrál kvůli poranění hlavy obránce Lukáš Buchta.

PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. min Dufek (Köhler), 13. Žižka (Okál, P. Sedláček), 22. Okál, 34. Žižka (Herman, P. Sedláček) – 14. Blümel (Holland), 20. Tybor (Mandát), 30. Kloz (Hovorka).