Hokej: 07.10.19 Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov – HC Slovan Ústí nad Labem 11.kolo

V první třetině dostali Prostějov do vedení 2:0 Jandus a Berger, ale ústecký Filip do konce třetiny snížil na rozdíl jednoho gólu. Ve druhé třetině se pokračovalo v útočném hokeji, akorát s rozdílem, že Slovan vstřelil dvě branky a domácí pouze jednu. Třetí třetina byla stejná jako ty dvě předchozí a o vítězství a důležitých třech bodech do tabulky pro Prostějov rozhodl až v 56. minutě Jan Berger!

LHK Jestřábi Prostějov – HC Slovan Ústí nad Labem 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 11. T. Jandus (Ouřada), 14. Berger (Chlán, Ouřada), 22. Žálčík (Kafka), 44. Račuk (Mrázek, Žálčík), 56. Berger (Kafka, Mrázek) – 18. Filip (Vildumetz, Maršoun), 34. Roubík (Hes), 36. Kordule (Tůma, J. Havel), 51. Vildumetz (Klikorka, D. Málek).