Hokej: 19.10.19 SHK Hodonín – HC TATRA Kopřivnice 11.kolo

V sobotu 19.října jsem vyrazil do Hodonína na druhou ligu. Čtyřicet minut to bylo trápení ze strany Hodonína. Nakonec se ze sobotní bitvy Drtičů s Kopřivnicí stala selanka, jednoznačná záležitost domácího týmu. Hodonínští hokejisté v 11. kole východní skupiny druhé ligy deklasovali Tatru 8:3, když po druhé třetině byl stav nerozhodný 2:2. Slovácký celek ale v závěrečné části spustil brankovou smršť, soupeři ze severu Moravy nasázel šest branek a nakonec s přehledem zvítězil.

SHK Hodonín – HC TATRA Kopřivnice 8:3 (0:0, 2:2, 6:1)

Branky a nahrávky: 21. Janás (Miklík, Komínek), 40. Komínek (Balán, Janás), 43. Bulín (Komínek, Matula), 48. Komínek (Matula), 50. Matula (Miklík, Charvát), 51. Finsterle (Balán), 55. Ševčík (Jurča), 57. Jurča (Balán, Polák) – 23. Suchý (Štěpánek, Ďurač), 35. Ollender (Sluštík, Ďurač), 59. Ďurač (Rudl, Ollender).