Hokej: 25.10.19 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 13.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 13. kola Tipsport extraligy 2019/2020 nad týmem Bruslařský klub Mladá Boleslav jednoznačně 4:0 a jsou pod vedením staronového trenéra Roberta Svobody stoprocentně úspěšní. Důležitou tříbodovou výhru režíroval při zlínské premiéře francouzský forvard Valentin Claireaux, prosadil se i Slovinec Žiga Jeglič. Berani vedli v 8. minutě již 2:0, když Francouz nejdříve skóroval v oslabení a poté přidal další gól v přesilovce. Středočeši zřejmě nechali formu v autobuse, když dorazili vzhledem k ucpaným cestám do dějiště utkání se zpožděním. Žižka a spol. přidali ve druhé třetině dva góly a přesvědčivou výhru si pohlídali až do závěru. O zlínské převaze svědčí i počet střel 41:20 ve prospěch domácího celku. Brankář Marek Čiliak udržel poprvé ve zlínském dresu čisté konto. Branky zaznamenali Valentin Claireaux 2, Jan Dufek a Žiga Jeglič.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 4:0 ( 2:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. min Claireaux (Köhler, Fryšara), 8. Claireaux (Honejsek), 30. Dufek (Popelka, Fryšara), 39. Jeglič (Šlahař, Freibergs).