Hokej: 27.10.19 PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 14.kolo

Hokejisté Zlína prohráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na domácím ledě s týmem Karlových Varů 1:4 a po předchozích dvou výhrách nezískali tentokrát ani bod. V sestavě Zlína se objevil poprvé v sezoně Tomáš Fořt, který se vrátil z marodky. Západočeši předvedli velmi dobrý výkon a potvrdily skvělou formu, neboť vyhráli šesté utkání z posledních sedmi duelů. Energie se ujala vedení v polovině úvodní třetiny a náskok ještě navýšila v 36. minutě. Ševci srdnatě bojovali, ale naráželi na bezchybného gólmana Filipa Novotného. Zlín vykřesal naději gólem do šatny pět vteřin před druhou sirénou. Berani přes veškerou snahu ve třetí třetině nesrovnali stav, naopak Energie ještě přidala dva góly do prázdné brány při neúspěšné power-play Zlína. Jediný gól zaznamenal navrátilec Tomáš Fořt. Obránce David Nosek jako devatenáctý hráč v historii české extraligy překonal hranici tisíce odehraných zápasů v nejvyšší soutěži.

PSG Berani Zlín HC Energie Karlovy Vary 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 40. min Fořt (Fryšara, Ferenc) – 10. Koblasa (Vondráček, Skuhravý), 36. T. Rachůnek (Gríger, Rohan) 58. V. Polák (Skuhravý), 59. M. Kohout.