Hokej: 29.10.19 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 15.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 15. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 3:4 po samostatných nájezdech. V dramatické bitvě dvou moravských rivalů Berani třikrát dotáhli náskok Ostravanů a nakonec berou bod. Mohli mít i více než jeden, neboť promarnili ve třetí třetině řadu šancí. Branky padaly jen do 25. minuty, drama nakonec rozsekly až samostatné nájezdy. Žižka a spol. nakonec vyválčili cenný bod a odlepili ze zásluhou lepšího skóre z posledního místa extraligové tabulky. Branky dali Pavel Kubiš, Jakub Šlahař a Daniel Gazda.

HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 4:3sn (3:2, 0:1, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 2. min Dej (E. Němec, P. Zdráhal), 11. Werbik (Mallet, M. Svoboda), 18. O. Roman (Schleiss, Trška), rozhodující nájezd P. Zdráhal – 6. Kubiš (Claireaux), 16. Šlahař (Herman, Jeglič), 25. Gazda (Žižka, Jeglič).