Hokej: 07.12.19 6. a 8. Třída: PSG Berani Zlín – HC Bobři Valašské Meziříčí 14.kolo, 4. a 5. Třída: PSG Berani Zlín – HC Bobři Valašské Meziříčí, Junioři: PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 25.kolo

6.třída Beranů ze Zlína začala lépe zápas, ale nezvládla jeho koncovku když 2 minuty před koncem neudržela vedeni 8:6 a při powerplay ValMezu dostala dvě branky.

PSG Berani Zlín – HC Bobři Valašské Meziříčí 8:8

Branky Zlína: Mikel 2, Bečka, Janeba, Páže, Pospíšil, Sedláček, Frömel.

8.třída Beranů vyhrála s přehledem nad Valmezem poměrem 11:5.

PSG Berani Zlín – HC Bobři Valašské Meziříčí 11:5

Branky Zlína: Řezníček 2, Heš 2, Holík, Jünger, Kopřiva, Ondík, Vaculík, Zámorský, Klimek.

Mladí Berani vstoupili do zápasu plní odhodlání, chtěli navázat na včerejší výhru nad Libercem. Lépe však začala Mladá Boleslav, která jako první vedla, ale Zlín dokázal rychle zareagovat. V závěru druhé části se však Bruslaři prosadili dvakrát, což rozhodlo o jejich výhře. Na začátku závěrečné třetiny navíc zvýšili na 1:4 a bylo rozhodnuto. Ševci se pak ještě tlačili k obratu, snížili na rozdíl jediného gólu, ale na čtvrtou vyrovnávací branku nakonec nedosáhli.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 23. Kozubík (Frömel), 48. Frömel (Chludil, Luža), 50. Dobiáš (Sebera, Luža) – 20. Szturc (Půček, Petržilka), 38. Houška (Petriska, Simon), 39. Dudycha (Moravčík, Szturc), 44. Petriska (Moravec, Petržilka).

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Žáci 5.třídy ikdyž se ujali vedení hned v úvodu, tak prohráli zápas s ValMezem 2:6.

PSG Berani Zlín – HC Bobři Valašské Meziříčí 2:6

Branky Zlína: Nábělek , Lysák.