Hokej: 28.12.19 PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno 31.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 31. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým Rytíři Kladno 6:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Středočeši přijeli na Moravu bez Jaromíra Jágra, který je stále zraněn. Zatímco v předchozích dvou zápasech dali Berani soupeři pouze jeden gól, tentokrát Rytíře deklasovali šesti góly. Brankář Marek Čiliak při loučení se zlínskými fanoušky udržel čisté konto. Zlínští začali duel s přímým protivníkem o elitní desítku velmi dobře, neboť již ve 12. minutě vedli 2:0, ve druhé třetině přidali další gól. Ve třetí části už dominovali a převahu vyjádřili třemi góly.

PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno 6:0 ( 2:0, 1:0, 3:0)

9. min M. Novotný (Dufek, Fryšara), 12. Honejsek (Okál, Šlahař), 21. Okál (Ferenc, Honejsek), 44. Fořt (Kubiš, D. Nosek), 58. D. Nosek (Fořt), 60. Kubiš (Fořt, J. Ondráček).