Hokej: 03.01.20 Dorost PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 25.kolo, PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 33.kolo

Dorostenci prohráli první utkání v novém kalendářním roce, přestože na ledě rozhodně nebyli horším týmem. Ovšem zatímco mladí Berani se na svůj první gól načekali až do závěru utkání, Bílí Tygři si ve druhé a třetí třetině postupně vybudovali tříbrankový náskok, který jim nakonec zajistil vítězství.

PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 57. Chludil – 21. Putz (Jenčovský, Plos), 38. Kříž, 42. Jobek (Meisel).

Gallery here na webu PSG Berani Zlín

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 33. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým HC Dynamo Pardubice 4:1 a upevnili si postavení v elitní desítce. Berani vyhráli s Východočechy již devátý zápas v řadě a na domácím ledě si připsali čtvrté vítězství za sebou. Žižka a spol. položili základ k výhře s posledním celkem tabulky již v první třetině zásluhou dvou branek během 65 vteřin. Dynamo snížilo ještě ve druhé třetině, ale Zlínští gólem do šatny šli opět do dvougólového náskoku. Pardubice se nezmohly ve třetí třetině na žádný odpor a domácí zpečetili tříbodovou výhru v samotném závěru čtvrtým gólem. Branky zaznamenali Bedřich Köhler 2, Antonín Honejsek a Štěpán Fryšara.

PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. min Köhler (Řezníček, Šlahař), 15. Honejsek (Okál, Šlahař), 40. Köhler (Okál, M. Novotný), 59. Fryšara ((Claireaux, Ferenc) – 27. J. Kolář.