Hokej: 16.01.20 Krajská Liga Hokej Uherský Ostroh – SK Minerva Boskovice 20.kolo

Ve 20. kole Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína jsme zajížděli na led týmu Hokej Uherský Ostroh a v přímém souboji o druhou příčku jsme získali do tabulky důležité tři body.
Hra obou mužstev v první třetině odpovídala tomu, že se hraje v pracovní den, na ledě bylo plno nepřesností a chyb, nicméně jsme byli aktivnější a na rozdíl od domácích jsme si dokázali vypracovat několik velkých brankových příležitostí. Po pěti nebo šesti zahozených šancích jsme se poprvé prosadili v 17. minutě, kdy přesilovkovou dorážkou střely Pavla Strýčka otevřel skóre Luboš Bednář. Do vedení 2:0 jsme šli o 69 vteřin později po přesné střele Aleše Pelikána. Pouhých osm vteřin před úvodní sirénou však domácí Jakubem Zalubilem vstřelili kontaktní gól, a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro náš tým.
Hráči obou mužstev se po první třetině dostali do tempa, a tím se zvedla i úroveň zápasu. V druhé části hry padla jen jedna branka, bohužel do naší sítě, v čase 34:05 vyrovnal po naší chybě na červené čáře a následném brejku Lumír Galuška. I tentokrát jsme spálili několik velkých brankových příležitostí, brankář Šurý vychytal například Romana Skácela nebo Ondřeje Stehlíka.
Ve třetím dějství se už tak dosti tvrdá a místy nečistá hra ještě více přiostřila, na čemž měl velký podíl nepřesný hlavní rozhodčí Slavka. Tato rozkouskovaná hra však nakonec svědčila našim hráčům, kteří tento duel dokázali třemi brankami rozhodnout ve svůj prospěch. Hned po dvou minutách jsme se ujali vedení, když Karel Benýšek tečoval střelu Filipa Krejčiříka od modré čáry, a tentýž hráč pak v čase 51:57 po nádherné individuální akci zvýšil už na 4:2. Definitivní tečku za utkáním pak udělal v 54. minutě Ondřej Stehlík, kterému krásně naservíroval puk před brankáře Šurého Filip Krejčiřík.
Naši hráči podali velmi dobrý výkon, který vyvrcholil skvělou poslední třetinou, a po právu tak vyměnili domácí na druhém místě tabulky krajské ligy.

Hokej Uherský Ostroh – SK Minerva Boskovice 2:5 (1:2, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 20. Zalubil (Antonovič, Žabčík), 35. Galuška (Nevídal) – 17. Bednář (Strýček), 18. Pelikán (Benýšek), 43. Benýšek (Krejčiřík, Bednář), 52. Benýšek, 54. Stehlík (Krejčiřík)

Gallery here

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *