Hokej: 18.01.20 Junioři: PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno, PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha 37.kolo

Junioři poslední zápas základní části na svém ledě nezvládli. Po první třetině s Kometou sice platil vyrovnaný stav, vyrovnané to bylo i ve druhé části, která skončila 2:3 ve prospěch hostů. Poslední periodu však už mnohem lépe zvládlo Brno, které si třemi góly zajistilo plný bodový zisk.

PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 2:6 (0:0, 2:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 25. Fajkus (Jaroněk), 38. Weintritt (Chludil, Pavlas) – 22. Kowalczyk (Indrák, Malý), 26. Svoboda (Dufek, D. Vašíček), 35. Malý (D. Vašíček, Kowalczyk), 48. D. Vašíček (Kowalczyk), 53. Furch (Bartes, Krška), 56. Svoboda (D. Vašíček, Dufek).

Gallery here

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v dohrávce 37. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým HC Sparta Praha 4:1 a potvrdili výbornou formu z posledního období. Žižka a spol. začali duel před vyprodaným hledištěm velmi aktivně a do vedení šli již v 9. minutě zásluhou využité přesilové hry. Střeleckou převahu poté zúročili druhým gól. Sparta se osmělila ve druhé třetině a před druhou sirénou vstřelila kontaktní gól. Rozhodující moment utkání přišel ve 44. minutě, kdy Berani zaznamenali po rychlém brejku třetí branku. Sparta v závěru sáhla k power play, ale Berani přidali gólem do prázdné brány pojistku na tříbodovou výhru. Branky zaznamenali David Nosek, Jan Dufek, Jakub Herman a Bedřich Köhler.

PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. min D. Nosek (Žižka), 17. Dufek (Řezníček, Fryšara), 44. Herman (Claireaux), 58. Köhler – 38. Košťálek (A. Kudrna, Rousek).