Hokej: 26.01.20 PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 40.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v televizním zápase 40. kola Tipsport extraligy 2019/2020 doma s týmem HC Energie Karlovy Vary 5:6 po prodloužení. V gólové přestřelce se nakonec radovala Energie gólem ze čtvrté minuty nastaveného času při signalizované výhodě. Berani se ujali vedení brankou v úvodní minutě utkání, ale Západočeši třemi brankami v první třetině otočili zápas. Zlínští dokázali ve druhé třetině vyrovnat, ale Energie šla před druhou sirénou opět do dvougólového náskoku. Berani se nevzdali a podruhé stáhli dvougólové manko. Nakonec o bonusovém bodu pro hosty rozhodlo prodloužení. Žižka a spol. ani na čtvrtý pokus neporazili v letošní sezoně Karlovy Vary. Branky zaznamenali Zdeněk Okál, Jan Dufek, Pavel Sedláček, Dalibor Řezníček a Martin Novotný.

PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 5:6 p.p. (1:3, 2:2, 2:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 1. min Okál (Honejsek, Freibergs), 22. Dufek (Fryšara), 25. P. Sedláček (J. Ondráček), 44. Řezníček (Honejsek, Šlahař), 44. M. Novotný (Claireaux, Dufek) – 2. Graňák (Skuhravý), 6. Plutnar (Koblasa, Černoch), 12. O. Beránek ((Vildumetz, M. Rohan), 37. Černoch (Kohout), 39. O. Beránek (M. Rohan, T. Mikúš), 64. Graňák (Koblasa).