Hokej: 31.01.20 HC Olomouc – PSG Berani Zlín 42.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 42. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu HC Olomouc 1:3. Zatímco předchozí duel moravských rivalů a sousedů v tabulce nabídl na zlínském ledě čtrnáct branek, tentokrát viděli diváci jen čtyři přesné zásahy. Olomouc rozhodla o výhře v závěru první třetiny dvěma brankami. Berani dali v 56. minutě kontaktní gól, ale Kohouti zpečetili tříbodovou výhru gólem do prázdné brány při neúspěšné power play hostů. Žižka a spol. prohráli počtvrté z posledních pěti utkání a Hanáci se bodově dotáhli na Zlín. Jedinou branku zaznamenal Jan Dufek.

HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 15. min Irgl (Ondrušek, Dujsík), 20. Nahodil (Klimek), 57. Kolouch (Irgl) – 56. Dufek (Claireaux).