Hokej Dorost: 02.02.20 HK Kroměříž – HC Brumov-Bylnice nástavba 17.kolo

V neděli kolem poledne jsem se vydal do Kroměříže na zápas 1.ligy dorostu mezi domácí Kroměříží a Brumovem-Bylnice. Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, ale v 8.minutě trestala Kroměříž poprvé chybu. do třetí branky se hokej přeléval z jedné strany na druhou, ale po Leškově brance už hoste byli zlomení. Hosté střídali i brankáře 2x nejprve Žižka šel z branky a nahradil ho Krňa, ale 48.minutě se Žižka do branky vrátil. V závěru domácí polevili hosté snížili na 4:10.

HK Kroměříž – HC Brumov-Bylnice 10:4 (3:0, 3:2, 4:2)

Branky a nahrávky: 8. Matúšů (Jiříček), 13. Peprna (Leška), 17. Leška (Peprna, Vácha), 22. Matúšů (Jiříček, Vácha), 29. Holinka (Peprna), 32. Matúšů (Vácha), 44. Jiříček (Matúšů), 45. Vácha (Matúšů), 48. Peprna, 50. Peprna (Holinka, Man) – 29. Janíček, 31. Pigulevskyi (Janíček), 56. Bodlák (Divoš), 60. Slovák (Pigulevskyi)