Hokej: 14.02.20 PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 45.kolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 45. kola Tipsport extraligy 2019/2020 v domácím prostředí s týmem Bílí Tygři Liberec 2:4. Zlínu se na Severočechy dlouhodobě nedaří, neboť prohráli osm z posledních devíti vzájemných zápasů a v letošní sezoně nezískali s Tygry ani bod. Přitom Žižka a spol. nezačali špatně a v 5. minutě se ujali vedení zásluhou využité přesilovky. Poté se projevila převaha vedoucího celku extraligy, který se prosadil v úvodní třetině dvakrát. Liberec přidal v polovině utkání třetí gól a kontroloval průběh utkání. Berani ještě zkorigovali nepříznivého stavu 1:4, ale i výsledku již bylo rozhodnuto. Branky dali Jakub Šlahař a Jan Dufek.

PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. min Šlahař (Honejsek, Freibergs), 54. Dufek (Gazda, P. Sedláček) – 10. Birner (Lenc, Šmíd), 19. Bulíř (L. Hudáček, Birner), 31. Bulíř, 53. A. Musil (Marosz).