Hokej: 09.03.20 HC Olomouc – PSG Berani Zlín 1.předkolo

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v 1. zápase série předkola Generali Česká pojišťovna play off 2020 na ledě týmu HC Olomouc 1:5. Hanáci navázali na velmi dobrou formu ze závěru základní části extraligy a již v 9. minutě vedli 2:0. Berani odpověděli za pouhých 34 vteřin kontaktní gólem, nicméně další střelecký úspěch již v dalším průběhu nepřidali. Olomouc hrála pozorně v defenzivě a ve druhé třetině dala třetí gól. Zlín nevyužil v závěrečném dějství dvě přesilové hry za sebou, zatímco Kohouti zpečetili první bod v sérii ještě dvěma góly. Jedinou branku hostů vstřelil Tomáš Žižka.

HC Olomouc – PSG Berani Zlín 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. min Skladaný (Kolouch, Škůrek), 9. Olesz (J. Knotek, Ostřížek), 35. Burian (P. Musil, Nahodil), 55. J. Knotek (P. Musil, Škůrek), 58. Nahodil (Klimek, Dujsík) – 9. Žižka.