Hokejová sezona se rozjela 4. srpna 2020 ve Zlíně nově vzniklým pohárem Generali Česká Cup, kdy PSG Berani Zlín hostili HC Vítkovice Ridera. Zlínští hráči se tentokrát představili v nových dresech navržených speciálně pro tento turnaj. Přesto, že to byl první zápas v letních měsících, zápas se hrál ve svižném a dobrém tempu, kdy nechyběly ani dramatické chvilky.

Již v deváté minutě první třetiny se nenápadnou střelou prosadil Vítkovický junior Tomáš Machů, takže Vítkovice vedli 1:0. Tento stav trval až do poslední minuty druhé třetiny, kdy skóre srovnal skvěle se před brankou orientující Zlínský hráč Jakub Herman. Poté měla hra rychlý spád. O další branku se totiž už ve 42. minutě druhé třetiny postaral Jakub Šlahař a Zlín se tak ujal vedení. Vítkovice na sebe ale nenechali dlouho čekat a hned ve 43. minutě srovnal hru Rostislav Marosz. To si však Zlín nenechal líbit a ve 44. minutě se od modré čáry prosadil obránce Dalibor Řezníček, takže Zlín se opět dostal do vedení. V 57. minutě třetí třetiny opět Zlín skóroval, když dal svou druhou trefu v zápase Jakub Šlahař. Sekundu před koncem třetí třetiny Vítkovice snížili, když brankáře Kašíka překonal Patrik Demel a rozhodl tak o končeném výsledku 4:3.

Vzhledem k opatřením ohledně Covidu-19 zaplnilo stadion 786 diváků.

PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 40. min Herman (D. Nosek), 42. Šlahař (Fryšara), 44. Řezníček (Fořt), 57. Šlahař (D. Nosek, Honejsek) – 9. Machů (T. Kubalík, Werbik), 43. Marosz (Mallet, Irgl), 60. Demel (J. Hruška, Fridrich).