Hokejová sezóna je v plném proudu, proto jsem se vydal ve čtvrtek 6. srpna fotit další zápas Generali České Cup. Tentokrát proti sobě stáli na Přerovském ledě domácí HC Zubr Přerov proti hostům PSG Berani Zlín.

Během zápasu bylo možné sledovat mnoho slibných šancí u obou týmů, nicméně se ve hře nakonec prosadil hostující Zlín a získal tak další body do poháru.

Góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V šesté minutě první třetiny proměnil úspěšnou střelu přerovský odchovanec Jakub Herman a již ve třinácté minutě překonal další střelou gólmana Dvořáka Zlínský hráč Jan Dufek. Poté hráči připravili divákům pár dramatických chvilek, když v sedmnácté minutě padly hned dvě brány za sebou. První z nich proměnil junior Vojtěch Dobiáš a během sedmnácti vteřin dobře mířenou střelu Dufka od modré čáry tečoval před gólmanem Dvořákem Bedřich Köhler. V přerovské bráně vystřídal Dvořáka gólman Holík, kterému se bránu podařilo úspěšně bránit až do padesáté minuty, kdy jej překonal svým druhým gólem v zápasu Bedřich Köhler. Další šanci proměnil v poslední minutě Zdeněk Okál a PSG Berani Zlín se tak mohli těšit z jasného vítězství 6:0 nad HC Zubr Přerov.

Na utkání se díky opatřením kvůli Covid-19 přišlo podívat 500 diváků.

HC Zubr Přerov – PSG Berani Zlín 0:6 (0:4, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. min Herman (Václavek), 13. Dufek (Řezníček), 17. Dobiáš, 17. Köhler (D. Nosek, Dufek), 50. Köhler (Honejsek, Šlahař), 60. Okál (Honejsek, Šlahař).