Další kolo Generali České Cup jsem fotil ve čtvrtek 13. srpna, kdy domácí PSG Berani Zlín hostili HC Oceláře Třinec, kteří porazili Zlín na domácím ledě v úterním zápase. Tentokrát se ale karta obrátila a Zlínské hráče podržel Daniel Huf. V úvodní minutě druhé třetiny proměnil svou střelu Zdeněk Okál a překonal Třineckého brankáře Štěpánka. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, když v 25. minutě vystřelil do Třinecké brány Honza Dufek. V 27. minutě tečoval střelu Gazdy, Vojtěch Dobiáš a poslední gól zápasu střelil v závěrečné minutě Jakub Šlahař. Zlín tak porazil Třinec 4:0.

PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 21. min Okál (Šlahař, Honejsek), 25. Dufek (Honejsek, Köhler), 27. Dobiáš (Gazda, Šlahař), 60. Šlahař (Köhler, Ondráček).