První čtvrtfinále Generali České Cup se hrálo v pondělí 24. srpna 2020, kdy PSG Berani Zlín hostili HC Dynamo Pardubice. Zlínský tým zápas skvěle zvládl a připsal si tak první vítězství před odvetou v Pardubicích. Již v 10. minutě překonal Jakub Šlahař v mezikruží Pardubického brankáře Kloučka. V zápětí, v 18. minutě srovnal stav Patrik Poulíček, a to poměrně kuriozní brankou, když zlínský Brankář Huf vyrazil střelu před Poulíčkovi brusle a ten poslal bruslí puk do poloodrkrytého brankoviště. Další proměněná střela na sebe nenechala dlouho čekat, když ve 27. minutě dotlačil Šlahařovu přihrávku na záda Zdeněk Okál, který exceloval i v 35. minutě a z přesilovky z mezikruží opět překonal brankáře Kloučka. V 50. minutě se k pardubické brance probojoval Bedřich Köhler a svým gólem rozhodl o konečném stavu zápasu 4:2 pro Zlínské Berany.

PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. min Šlahař (Köhler), 27. Okál (Šlahař, Gazda), 35. Okál (Šlahař, D. Nosek), 50. Köhler (Václavek, Suhrada) – 18. Poulíček (Mandát, Svačina), 49. Svačina (Mandát, Hrádek).