Hokej Dorost: 28.09.20 PSG Berani Zlín – HC Vítkovice 2.kolo

Pondělní sváteční den 28.9.2020 jsem strávil na hokeji ve Zlíně. Tentokrát jsem fotil kategorii dorostenců. Na ledě se proti domácím Beranům postavili hráči z HC Vítkovice Ridera. Zápas to byl neuvěřitelně bojovný a akční, takže o dramatické chvíle v něm nebyla nouze. Oba týmy hrály naplno, nicméně, v prvních dvou třetinách byla vidět větší bojovnost u Vítkovických, kteří častěji atakovali Zlínskou branku. V sedmé minutě připsal první gól pro Zlín Jecho, vzápětí skóre vyrovnal v 8. minutě Macias, který v celkovém zápase exceloval čistým hattrickem, když své gólové šance proměnil ještě ve 14. a 48. minutě. Ve třetí třetině prokázali obrovskou bojovnost Zlínští Berani, když již ve 41. minutě proměnil svou šanci Kaláč a vzápětí ve 49. minutě Tomeček. Vítkovický Kosina přidal další gól v 52. minutě. Dramatické chvilky připravili Zlínští Berani Vítkovickému brankáři, když v 55. minutě proměnily hned dvě gólové šance, o které se postarali hráči Horský a Gerych. Závěr třetí třetiny vyrovnal na stav 5:5 Vítkovický Milata. Horké chvilky tak připravili hráči divákům v pětiminutovém prodloužení, ve kterém byl souboj týmů velmi vyrovnaný, nicméně bez gólové střely na obou stranách. Následovaly nájezdy, ve kterých byli jednoznačně úspěšnější Vítkovičtí hráči, kteří proměnily hned tři gólové šance, Zlínským Beranům se gólová šance proměnit nepodařila. Vítkovičtí tak překonaly Berany s výsledkem 6:5 po nájezdech.

PSG Berani Zlín – HC Vítkovice 5:6 (1:2, 0:0, 4:3 – 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Jecho, 41. Kaláč (Harmla, Jecho), 49. Tomeček (Ramert), 55. Horský, 55. Gerych (Burian) – 8. Macias (Bialy), 14. Macias (Petr), 48. Macias, 52. Kosina (Petr, Bialy), 57. Milata (Melovský, Puchala), rozh. náj. Melovský.