Hokej: 27.11.20 PSG Berani Zlín – Madeta Motor České Budějovice 21.kolo

Po dvouměsíční pauze způsobené opatřeními kvůli Covidu-19, jsem se mohl opět zúčastnit hokejového zápasu. Tentokrát domácí Berani na ledě hostili nováčka, a to Madetu Motor České Budějovice. Zlínským se nepodařilo vstoupit do zápasu zrovna šťastně, když po gólech Davida Gilberta a Alberta Michnáče prohrávali již ve třetí minutě 0:2. Hra se začala srovnávat na obou stranách, nicméně další gólovou šanci proměnil až ve 44. minutě opět budějovický hráč Albert Michnáč a proměnil stav na 0:3. Domácí ještě stačili zabojovat, když ve 47. minutě snížil stav Jakub Herman a vzápětí v 59. minutě Jakub Sedláček. Na vítězství domácích to však nestačilo, a tak si potřebné body odvezli hostující České Budějovice.

PSG Berani Zlín – Madeta Motor České Budějovice 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 47. Herman z přesilové hry (Svoboda, Řezníček), 59. Sedláček (Václavek, Nosek) – 2. Gilbert (Pýcha, Raška), 3. Michnáč z přesilové hry (Raška, Plášil), 44. Michnáč (Gilbert, Raška)