Hokej: 29.11.20 PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 22.kolo

Nedělní utkání mezi PSG Berani Zlín a HC Energie Karlovy Vary bylo plné zvratů. Do šestnácté minuty vedli Berani 2:0, a to díky proměněným šancím Antonína Honejska a Zdeňka Okála. V 18. minutě snížil v přesilovce stav na 2:1 karlovarský hráč Petr Šenkeřík a ve druhé třetině srovnali hosté na 2:2 díky Tomáši Vondráčkovi. Třetí třetina pak byla ve znamení proměněných gólů Beranů, kde se prosadili hráči Bedřich Köhler a Zdeněk Okál. To si ovšem hosté nenechali líbit a během dvou minut vyrovnali stav Jakub Lauko a již podruhé během zápasu Petr Šenkeřík. Štěstí stálo na straně karlovarských, když v čase 59:58 využili přesilovky a proměnili tak konečný stav na 4:5.

PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 4:5 (2:1, 0:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 2. Honejsek (Šlahař), 16. Okál (Nosek, Honejsek), 43. Köher v oslabení (Herman), 47. Okál (Honejsek, Šlahař) – 18. Šenkeřík z přesilové hry (Flek), 23. Vondráček z přesilové hry (Skuhravý, Redlich), 50. Lauko (Flek), 52. Šenkeřík (Flek, Kaše), 60. Zábranský (Skuhravý, Kaše)