Hokej: 05.01.21 PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 7.kolo

První zápas v letošním roce se odehrál v úterý 5.1.2021, kdy Zlínští Berani přivítali na ledě Brněnskou Kometu. Tentokrát byl zápas přenášen živě Českou televizí. V první třetině se žádnému týmu nepodařilo proměnit své šance a hra byla nevýrazná a bez jiskry. To se však změnilo ve druhé třetině, kdy svou první gólovou šanci v ofsajdové situaci využil ve 44. minutě hráč Komety, Luboš Horký. Vzápětí, v 55. minutě překonal zlínského brankáře Martin Zaťovič a Kometa si tak na své konto připsala další proměněný gól. Poslední šanci zápasu využil v 58. minutě Peter Mueller, který poslal třetí střelu Komety do téměř prázdné zlínské branky a zvýšil tak konečný stav zápasu na 3:0 Zlínští Berani byli oproti hostující Kometě ve výrazné převaze ve střelách na branku, nicméně gólovou šanci se jim i přesto proměnit nepodařilo a zůstávají tak bez bodu.

PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 0:3 (0::0, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 44. min L. Horký (Valský, Klepiš), 55. Zaťovič (P. Holík, Zámorský), 58. Mueller (Zaťovič, P. Holík).