Hokej: 12.01.21 PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 12.kolo

V úterý 12. ledna 2021 hostili Zlínští Berani Bílé Tygry z Liberce. Tentokrát předvedly oba týmy zajímavou a akční hru. První branka padla už v 16. minutě, kdy skóre otevřel Tomáš Fořt a poslal tak zlínský tým do vedení. Po chybě v rozehrávce domácích se dostal k puku liberecký David Gríger a trefil odkrytou branku, čímž vyrovnal stav na 1:1. Další proměněná střela padla ve zlínské přesilovce, ve 46. minutě, když tuto střelil od modré čáry Martin Novotný. V 53. minutě, po zmatku před libereckou brankou, šel Zlín do vedení, když se puk odrazil až k Davidu Noskovy a ten překonal obranu s vracejícím se Pavelkou. Libereckou přesilovku využil Michal Bulíř, když srovnal v 59. minutě stav na 3:3 a došlo k prodloužení, ve kterém však vítězná branka nepadla. Přišly tedy na řadu nájezdy, ve kterých exceloval Zlín a připsal si tak na své konto druhý bod.

PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 4:3 p.s.n. (1:0, 0:1, 2:2 – 0:0)

Branky a nahrávky: 16. min Fořt (D. Nosek), 49. M. Novotný (Fryšara), 53. D. Nosek, rozhodující nájezd Okál – 31. Gríger (Průžek), 46. Kolmann (Birner), 59. Bulíř (J. Vlach, Birner).