Ve čtvrtek 26. srpna 2021 jsem opět, po půlroční pauze, vyrazil fotit do Zlína hokejový zápas. Jednalo se o pátý přípravný zápas mezi zlínskými Berany a Vítkovicemi. Na první branku zápasu jsme si museli počkat až do druhé třetiny. Nejprve využili ponechanou výhodu hosté a trefil se Marek Kalus. Hosté se však radovali jen krátce, když během další minuty srovnali stav domácí zásluhou Pavla Kubiše. Další gólovou šanci proměnil ve 36.minutě bek Jiří Suhrada, když vypálil od modré čáry a Zlín se tak ujal vedení. V 58. minutě Okál nabyl Bedřichovy Köhlerovy a ten z mezikruží překonal Dolejše v brance Vítkovic. Při power-play, v 60. minutě, trefil prázdnou branku Vítkovic Martin Novotný a upravil na konečných 4:1 pro Zlín.

PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 25. Kubiš (Sebera), 36. Suhrada (Němec), 58. Köhler (Okál, Suhrada), 60. Novotný (Sebera) – 24. Kalus (Bondra, Kovář)