Historie

Hokej: 13.01.19 PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 35.kolo

Hokej: 06.01.19 PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 33.kolo

Hokej Dorost: 05.01.19 PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice nástavba 5.kolo, Mladší žáci C: PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 17.kolo, Starší žáci A: PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno 17.kolo

Hokej: 04.01.19 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 32.kolo

Vánoční soutěž o focení zdarma v roce 2019

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019!

Hokej Junioři: 01.12.18 PSG Berani Zlin – BK Havlíčkův Brod 22.kolo, Dorost: PSG Berani Zlín – HCM Warriors Brno 18.kolo, 4.třída: PSG Berani Zlín – Hokej Uherský Ostroh

Hokej: 30.11.18 PSG Berani Zlín – Piráti Chomutov 23.kolo

Hokej Junioři: 16.11.18 PSG Berani Zlin – AZ Residomo Havířov 17.kolo, PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 19.kolo

Hokej: 12.11.18 SHK iClinic Hodonín – Draci Šumperk 16.kolo

Hokej: 11.11.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Rusko – Švédsko, Česko – Finsko

Hokej: 10.11.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Švédsko – Finsko, Česko – Rusko

Hokej: 09.11.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Finsko – Rusko , Česko – Švédsko

Hokej: 04.11.18 PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 17.kolo

Hokej Junioři: 03.11.18 VHK Vsetín – PSG Berani Zlín 16.kolo

Hokej Junioři: 02.11.18 PSG Berani Zlín – HC Zubr Přerov 15.kolo

Hokej: 30.10.18 PSG Berani Zlín – HC Verva Litvínov 15.kolo

Hokej: 28.10.18 HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín 14.kolo

Hokej: 24.10.18 HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín 13.kolo

Hokej: 21.10.18 PSG Berani Zlín – HC Olomouc 12.kolo

Hokej: 19.10.18 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 11.kolo

Cross Country : Podzimní Cross country dvojic – 13.10.18 Vítonice

Hokej: 10.10.18 PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 9.kolo

Cross Country: AZ-Pneu Cup – 06.10.18 Budišov nad Budišovkou

Hokej Junioři: 05.10.18 PSG Berani Zlin – HC Oceláři Třinec 9.kolo, PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 7.kolo

Hokej: 02.10.18 HC Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 6.kolo

Hokej Dorost: 29.09.18 PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 6.kolo

Hokej Junioři: 28.09.18 PSG Berani Zlin – AZ RESIDOMO Havířov 7.kolo, PSG Berani Zlin – Bílí Tygři Liberec 5.kolo

Děti: 26.09.18 Matyas

Hokej Dorost: 22.09.18 PSG Berani Zlín – HC Zubr Přerov 4.kolo + Pojď hrát hokej

Hokej Junioři: 21.09.18 PSG Berani Zlín – HC Zubr Přerov 5.kolo + Týmové focení

Tenis: Tenisový turnaj Osobností – 21.09.18 Otrokovice

Hokej: 20.09.18 PSG Berani Zlin – Mountfield HK 3.kolo

Hokej Dorost: 15.09.18 PSG Berani Zlín – HC Olomouc, MZC a SZA PSG Berani Zlín – SK Horácká Slavia Třebíč, MZD a SZB PSG Berani Zlín – HC Brumov-Bylnice

Motokros: Chalupa Cup – 15.09.18 Karlín

Hokej Junioři: 14.09.18 PSG Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 3.kolo, PSG Berani Zlin – HC Oceláři Třinec 1.kolo

Svatba: 08.09.18 Zuzka a David

Hokej Junioři: 07.09.18 PSG Berani Zlín – HC Vsetín 1.kolo

Hokej: 04.09.18 PSG Berani Zlín – HKM Zvolen

Hokej: 28.08.18 PSG Berani Zlín – HC Olomouc

Hokej: 24.08.18 Turnaj 4 zemí ženy: Švédsko – Rusko, Česko – Finsko

Hokej: 23.08.18 PSG Berani Zlín – HC Orli Znojmo

Svatba: 17.08.18 Eva a Milan

Hokej: 16.08.18 Zubr Cup: HC Zubr Přerov – Berani Zlín

Hokej: 14.08.18 Zubr Cup: Berani Zlín – HC Nové Zámky

Děti: 11.08.18 Kryštof

Hokej: 09.08.18 Zubr Cup: Berani Zlín – HC Dukla Jihlava

Freestyle Motocross: Pilníkovo pozdní odpoledne 13! – 28.07.18 Čerčany

Motokros: MXGP of Czech Republic – 21-22.07.18 Loket

Silniční cyklistika: Mistrovství Evropy silniční cyklistice juniorů a U23 – 14-15.07.2018 Zlín

Motokros: MMČR – 08.07.18 Petrovice u Karviné

Hokej: 28.06-01.07.18 Junior World Cup U 16 Boys – Zlín

Svatba: 23.06.18 Anička a David

Rally: Agrotec Petronas Rally Hustopeče – 15-16.06.18 Hustopeče

Motokros: SMS Morava – 03.06.18 Karlín

Motokros: MXGP of Germany – 19-20.05.18 Teutschenthal

Motokros: Dutch Masters of Motocross – 06.05.18 Mill

Motokros: MX Open – 01.05.18 Myjava

Zvířata: ZOO Hodonín – 29.04.18 Hodonín

Zlínský barcamp 2018 – 20-21.04.18 Zlín

Motokros: MX Open – 15.04.18 Gbely

Hokej: 08.04.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U19: Slovensko – Rusko, Česko – Finsko

Hokej: 07.04.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U19: Finsko – Slovensko, Česko – Rusko

Hokej: 06.04.18 Turnaj 4 zemí reprezentací U19: Rusko – Finsko, Česko – Slovensko

Motokros: Dutch Masters of Motocross – 02.04.18 Oldebroek

Hokej: 30.03.18 O pohár starosty města Hodonína ’18 – Hodonín

Hokej: 25.03.18 HK Vsetín – HC Litvínov O udržení

Hokej: 22.03.18 SHK Hodonín – Draci Šumperk 5.semifinále

Hokej: 21.03.18 Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 4.Osmifinále

Hokej: 20.03.18 Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 3.Osmifinále

Hokej: 18.03.18 SHK Hodonín – Draci Šumperk 3.semifinále

Hokej: 10.03.18 Aukro Berani Zlín – HC Olomouc předkolo 4.zápas

Hokej: 09.03.18 Aukro Berani Zlín – HC Olomouc předkolo 3.zápas

Hokej: 07.02.18 HC Olomouc – Aukro Berani Zlín předkolo 2.zápas

Hokej: 06.02.18 HC Olomouc – Aukro Berani Zlín předkolo 1.zápas

Hokej: 02.03.18 Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov 51.kolo

Hokej: 24.02.18 SHK Hodonín – HC Slezan Opava 48.kolo

Hokej: 22.02.18 Aukro Berani Zlín – HK Sochi

Hokej: 02.02.18 Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 46.kolo

Hokej: 28.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Dukla Jihlava 44.kolo

Hokej: 27.01.18 X. AGROTEC Rally Ice Tour Zlín

Hokej: 26.01.18 HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín 43.kolo

Biathlon: Junior IBU Cup – 26.01.18 Nové Město na Moravě

Hokej: 23.01.18 Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 49.kolo

Hokej Junioři: 20.01.18 Aukro Berani Zlín – Rytíři Kladno 34.kolo, Starší dorost: Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 36.kolo, Starší žáci 6 a 8.třída: Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno 24.kolo

Hokej: 16.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno 30.kolo

Hokej: 14.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 40.kolo

Hokej: 12.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 39.kolo

Biathlon: IBU Cup – 06-07.01.18 Brezno-Osrblie

Hokej: 05.01.18 Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha 37.kolo

Hokej: 26.12.17 HC Olomouc – Aukro Berani Zlín 33.kolo

Hokej: 22.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Verva Litvínov 32.kolo

Hokej: 16.12.17 HC Scorpions – HC Moravský Písek 10.kolo

Hokej: 13.12.17 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 28.kolo

Hokej Junioři: 09.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 24.kolo, Starší žáci 6 a 8.třída: Aukro Berani Zlín – HC Rebel Havlíčkův Brod 19.kolo

Hokej: 08.12.17 Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 29.kolo

Hokej: 05.12.17 Aukro Berani Zlín – Mountfield HK 34.kolo

Hokej: 03.12.17 Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 28.kolo

Hokej: 01.12.17 HC Vítkovice Ridera – Aukro Berani Zlín 27.kolo

Hokej: 29.11.17 Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov 25.kolo

Hokej: 19.11.17 Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 23.kolo

Hokej Junioři: 18.11.17 Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov 18.kolo, Starší dorost: Aukro Berani Zlín – AZ Havířov 20.kolo

Hokej: 17.11.17 Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 22.kolo

Hokej: 05.11.17 Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 20.kolo

Hokej: 31.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Dukla Jihlava 18.kolo

Hokej: 27.10.17 HC Kometa Zlín – Aukro Berani Zlín 17.kolo

Hokej: 25.10.17 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 14.kolo

Hokej: 22.10.17 Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 16.kolo

Hokej: 17.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 14.kolo

Hokej: 08.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň 13.kolo

Hokej: 14.10.17 SHK Hodonín – Draci Šumperk 11.kolo

Hokej: 08.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha 11.kolo

Hokej: 01.10.17 Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 9.kolo

Hokej: 29.09.17 Aukro Berani Zlín – Mountfield HK 8.kolo

Motokros: ADAC MX Masters – 23-24.09.17 Holzgerlingen

Motokros: MMČR – 17.09.17 Vranov u Brna

Hokej Junioři: 16.09.17 Aukro Berani Zlín – HC Škoda Mladá Boleslav 4.kolo, Starší dorost: Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera 4.kolo

Hokej: 15.09.17 Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno 4.kolo

Hokej: 10.09.17 Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 2.kolo

Hokej: 08.09.17 HC Vítkovice Ridera – Aukro Berani Zlín 1.kolo

Hokej: 07.09.17 Aukro Berani Zlín focení týmu a trénink

Hokej: 01.09.17 Zahájení sezony s fanoušky Aukro Berani Zlín

Motokros: ADAC MX Masters – 26-27.08.17 Gaildorf

Hokej: 24.08.17 Aukro Berani Zlín – HC Dukla Jihlava příprava

Hokej: 22.08.17 Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice příprava

Hokej: 17.08.17 Zubr Cup: HC Zubr Přerov – Aukro Berani Zlín

Hokej: 16.08.17 Zubr Cup: Aukro Berani Zlín – HC Slavia Praha

Hokej: 15.08.17 Zubr Cup: Aukro Berani Zlín – Orli Znojmo

Hokej: 12.08.17 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Kanada – Česko finále

Hokej: 11.08.17 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Fin-USA a Rus-Cze

Hokej: 10.08.17 Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno příprava

Hokej: 09.08.17 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Swe-Sui a Cze-USA

Hokej: 08.08.17 Aukro Berani Zlín – HC Olomouc příprava

Motokros: MXGP Limburg – 05-06.08.17 Lommel

Hokej: 02.08.17 Slovan Bratislava – Aukro Berani Zlín příprava

Hokej: 24.07.17 První trénink na PSG Aréně

Motokros: MXGP of Czech Republic – 22-23.07.17 Loket

Motokros: MMČR – 16.07.17 Petrovice u Karviné

Freestyle Motocross: Pilníkovo pozdní odpoledne 12! – 08.07.17 Čerčany

Motokros: MMČR – 02.07.17 Opatov

Rally: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče – 16-17.06.17 Hustopeče

Motokros: MMČR – 04.06.17 Pacov

Motokros: Chalupa Cup – 27.05.17 Karlín

Motokros: MX Open – 21.05.17 Gbely

Motokros: ADAC MX Masters – 13-14.05.17 Mölln

Americký Fotbal: 4.liga: Zlín Golems – Sígrs Brno 2 01.05.2017Zlín

Motokros: ADAC MX Masters – 30.04.17 Jauer

Motokros: MMČR – 23.04.17 Dalečín

Motokros: ADAC MX Masters – 08-09.04.17 Fürstlich Drehna

Motokros: Meteorit cup – 01.04.17 Gbely

Hokej: 25.03.17 O pohár Ředitele Lázní – Hodonín

Hokej: 21.03.17 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 6.kolo skupiny o umístění

Hokej: 18.03.17 SHK Hodonín – VHK Vsetín 4.semifinále

Hokej Junioři: 14.03.17 HC PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 6.čtvrtfinále

Hokej: 12.03.17 PSG Zlín – HC Olomouc 3.kolo skupiny o umístění

Hokej Junioři: 10.03.17 HC PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 4.čtvrtfinále

Hokej Junioři: 09.03.17 HC PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 3.čtvrtfinále

Hokej: 07.03.17 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice 1.kolo skupiny o umístění

Hokej: 03.03.17 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 52.kolo

Hokej: 24.02.17 PSG Zlín – Piráti Chomutov 49.kolo

Hokej: 18.02.17 IX.Autotým Rally Ice Tour Zlín Čechy vs. Morava

Hokej: 17.02.17 PSG Zlín – HC Sparta Praha 47.kolo

Hokej: 05.02.17 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice 45.kolo

Biathlon: IBU Cup – 03-04.02.17 Brezno-Osrblie

Hokej: 29.01.17 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 43.kolo

Biathlon: IBU Open European Championships – 28.01.17 Duszniki-Zdroj

Hokej: 22.01.17 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 41.kolo

Hokej: 20.01.17 HC Kometa Brno – PSG Zlín 40.kolo

Hokej WW18: 14.01.17 Finále Kanada – USA

Hokej: 13.01.17 PSG Zlín – Mountfield HK 38.kolo

Hokej WW18: 11.01.17 Čtvrtfinále Rusko – Česko, Čtvrtfinále Švédsko – Finsko

Hokej: 10.01.17 PSG Zlín – HC Olomouc 37.kolo

Hokej WW18: 10.01.17 USA – Kanada

Hokej WW18: 08.01.17 Česko – Švýcarsko, USA – Švédsko

Hokej WW18: 07.01.17 USA – Rusko, Kanada – Švédsko

Hokej: 03.01.17 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 35.kolo

Hokej: 03.01.17 Česko – Švédsko

Hokej: 29-30.12.16 O pohár ředitele školy Mírové náměstí 2016 – Hodonín

Hokej: 28.12.16 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 33.kolo

Biathlon: 1.ČP – 28.12.16 Nové Město na Moravě

Hokej: 22.12.16 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 31.kolo

Biathlon: BMW IBU World Cup – 15-18.12.16 Nové Město na Moravě

Hokej: 11.12.16 PSG Zlín – HC Vítkovice Ridera 29.kolo

Rally: Mikuláš Rally all-in Antiradary.net – 10.12.16 Slušovice

Hokej: 04.11.16 PSG Zlín – HC Kometa Brno 27.kolo

Hokej: 02.12.16 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 26.kolo

Hokej 2.liga: 30.11.16 SHK Hodonín – Draci Šumperk 23.kolo

Hokej Starší dorost: 18.11.16 HC PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 23.kolo, Junioři: HC PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 19.kolo

Hokej KHL: 17.11.16 HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga 32.kolo

Hokej: 15.11.16 PSG Zlín – HC Sparta Praha 21.kolo

Hokej Mladší dorost: 12.11.16 HC PSG Zlín – HC Olomouc 16.kolo, 8.třída: HC PSG Zlín – HC Kometa Brno 12.kolo

Hokej: 11.11.16 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice 19.kolo

Hokej: 05.11.16 HC Korytná – HC Moravský Písek 17.kolo

Hokej Starší dorost: 05.11.16 HC PSG Zlín – HC Olomouc 20.kolo

Hokej 2.liga: 02.11.16 SHK Hodonín – VHK Robe Vsetín 15.kolo

Hokej: 30.10.16 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 17.kolo

Hokej: 28.10.16 HC Vítkovice Ridera – PSG Zlín 16.kolo

Hokej: 23.10.16 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 15.kolo

Hokej Junioři: 22.10.16 PSG Zlín – Mountfield HK 16.kolo

Hokej: 21.10.16 HC Kometa Brno – PSG Zlín 14.kolo

Hokej: 14.10.16 PSG Zlín – Mountfield HK 12.kolo

Hokej: 09.10.16 PSG Zlín – HC Olomouc 11.kolo

Hokej: 02.10.16 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 9.kolo

Zvířata: ZOO a zámek Zlín-Lešná – 28.09.16 Zlín

Freestyle Motocross: Mistrák v FMX – 25.09.16 Poříčí nad Sázavou

Motokros: ADAC MX Masters – 17-18.09.16 Holzgerlingen

Hokej 2.liga: 14.09.16 VHK Robe Vsetín – HC Bobři Valašské Meziříčí 1.kolo

Hokej: 13.09.16 PSG Zlín – HC Vítkovice Ridera 3.kolo

Hokej: 09.09.16 PSG Zlín – HC Kometa Brno 1.kolo

Hokej: 06.09.16 PSG Zlín focení týmu a Starší dorost: HC PSG Zlín – VHK Vsetín

Motokros: MMČR – 04.09.16 Vranov u Brna

Hokej: 02.09.16 PSG Zlín – Zlínské Legendy

Hokej: 25.08.16 PSG Zlín – HKM Zvolen

ERC: Barum Czech Rally Zlín – 23.-28.08.16 Zlín

Hokej: 23.08.16 PSG Zlín – HC Olomouc

Motokros: ADAC MX Masters – 20-21.08.16 Gaildorf

Hokej: 16.08.16 PSG Zlín – Orli Znojmo

Zvířata: ZOO Park a DinoPark Vyškov – 15.08.16 Vyškov

Hokej: 13.08.16 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav USA-Cze

Hokej: 12.08.16 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Can-Fin a Swe-Cze

Hokej: 10.08.16 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Fin-Sui a Cze-USA

Hokej: 09.08.16 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Sui-USA a Cze-Fin

Hokej: 08.08.16 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav USA-Fin a Cze-Sui

Zvířata: 60.let ZOO Olomouc – 07.08.16 Svatý Kopeček u Olomouce

Motokros: MXGP of Belgium – 29-31.07.16 Lommel

Motokros: MXGP of Czech Republicn – 23-24.07.16 Loket

Motokros: ADAC MX Masters – 16-17.07.16 Tensfeld

Motokros: MMČR – 10.07.16 Petrovice u Karviné

Motokros: ADAC MX Masters – 02-03.07.16 Bielstein

Silniční cyklistika: Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice – 25-26.06.2016 Kyjov

Motokros: Fullback MXGP of Great Britain – 18-19.06.16 Matterley Basin

Motokros: ADAC MX Masters – 11-12.06.16 Aichwald

Půlmaraton: Sporťáček a Festivalový půlmaraton – 28.05.16 Zlín

Motokros: ADAC MX Masters – 21-22.05.16 Möggers

Rallysprint: XXIV. Rally Vyškov – 14.05.16 Vyškov

Motokros: FIM MXGP Germany – 07-08.05.16 Teutschenthal

Motokros: FIM MXGP Latvia – 30.04-01.05.16 Kegums

Motokros: ADAC MX Masters – 23-24.04.16 Fürstlich Drehna

Motokros: EMX 65, EMX 85 a EMX Open – 17.04.16 Šenkvice

Rallysprint: 35. Rocksteel Valašská Rally – 15-16.04.16 Valašské Meziříčí

Hokej: 10.04.16 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Slovensko – Rusko a Česko – Finsko

Hokejbal: SK Sudoměřice B – HBC Rigum Hodonín A – 10.04.16 Sudoměřice

Hokej: 09.04.16 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Rusko – Finsko a Česko – Slovensko

Hokej: 08.04.16 Turnaj 4 zemí reprezentací U20: Česko – Rusko

Motokros: Motosport HT Group Meteorit cup – 02.04.16 Gbely

Motokros: FIM MXGP World Championship – 27-28.03.16 Valkenswaard

Hokej: 23.03.16 HC Sparta Praha – PSG Zlín 5.čtvrtfinále

Hokej: 21.03.16 PSG Zlín – HC Sparta Praha 4.čtvrtfinále

Hokej: 20.03.16 PSG Zlín – HC Sparta Praha 3.čtvrtfinále

Hokej: 17.03.16 HC Sparta Praha – PSG Zlín 2.čtvrtfinále

Hokej: 16.03.16 HC Sparta Praha – PSG Zlín 1.čtvrtfinále

Hokej: 13.03.16 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec Předkolo 5.zápas

Hokej: 11.03.16 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín Předkolo 4.zápas

Hokej: 10.03.16 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín Předkolo 3.zápas

Hokej: 08.03.16 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec Předkolo 2.zápas

Hokej: 07.03.16 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec Předkolo 1.zápas

Hokej: 05.03.16 HC Zubr Přerov – ČEZ Motor České Budějovice 4.čtvrtfinále

Hokej Junioři: 05.03.16 HC PSG Zlín – Piráti Chomutov 46.kolo

Hokej: 04.03.16 HC Kometa Brno – PSG Zlín 52.kolo

Hokej: 01.03.16 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 51.kolo

Hokej: 26.02.16 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 49.kolo

Hokej: Výstava Ševci jedinečné momenty Zlínského hokeje 25.02.16 Zlín

Hokej: 21.02.16 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 47.kolo

Hokej: 19.02.16 HC Olomouc – PSG Zlín 46.kolo

Biathlon: IBU Cup – 13-14.02.16 Brezno-Osrblie

Hokej: 08.02.16 HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga

Hokej: 07.02.16 PSG Zlín – Piráti Chomutov 44.kolo

Hokej: 06.02.16 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 40.kolo

Hokej: 31.01.16 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 42.kolo

Hokej: 26.01.16 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 40.kolo

Hokej: 24.01.16 PSG Zlín – HC Kometa Brno 39.kolo

Hokej: 23.01.16 Rally Ice Tour 2016 Čechy vs. Morava

Hokej: 17.01.16 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 37.kolo

Hokej: 16.01.16 SHK Hodonín – VSK Technika Brno 34.kolo

Hokej: 10.01.16 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 35.kolo

Hokej: 09.01.16 Winter Hockey Games: Česko – Slovensko

Hokej: 08.01.16 Winter Hockey Games: HC Kometa Brno – HC Sparta Praha 34.kolo

Hokej: 03.01.16 PSG Zlín – HC Olomouc 33.kolo

Hokej: 30.12.15 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice 32.kolo

Hokej: 28-29.12.15 O pohár ředitele školy Mírové náměstí 2015 – Hodonín

Hokej: 13.12.15 PSG Zlín – HC Sparta Praha 28.kolo

Hokej: 09.12.15 HC Lvi Břeclav – HC Bobři Valašské Meziříčí 25.kolo

Hokej: 06.12.15 HC Kometa Brno – PSG Zlín 26.kolo

Hokej Starší dorost: 05.12.15 HC PSG Zlín – HC Olomouc 26.kolo

Rally: Mikuláš Zaremba Rally – 05.12.15 Slušovice

Hokej: 04.12.15 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 25.kolo

Hokej: 01.12.15 PSG Zlín – HC Dynamo Pardubice 6.kolo

Hokej: 27.11.15 PSG Zlín – Mountfield Hradec Králové 23.kolo

Hokej: 20.11.15 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 21.kolo

Hokej: 17.11.15 HC Olomouc – PSG Zlín 20.kolo

Hokej: 14.11.15 HC Lvi Břeclav – VSK Technika Brno 19.kolo

Hokej: 13.11.15 PSG Zlín – Piráti Chomutov 18.kolo

Hokej: 11.11.15 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 18.kolo

Hokej: 08.11.15 Švýcarsko – Česko a Rusko – Německo (Turnaj pěti ženy)

Hokej: 7.11.15 Petra Vsetín – Chemopetrol Litvínov (Repríza finále po 20 letech)

Hokej: 06.11.15 Švýcarsko – Slovensko a Česko – Německo (Turnaj pěti ženy)

Hokej: 05.11.15 Česko – Rusko (Turnaj pěti ženy)

Hokej: 03.11.15 Slovensko – Česko (Turnaj pěti ženy)

Hokej: 01.11.15 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 16.kolo

Hokej: 31.10.15 HC Zubr Přerov – HC Stadion Litoměřice 19.kolo

Enduro: 17.Memoriál Libora Podmola – 31.10.15 Branky

Hokej: 28.10.15 SHK Hodonín – HC RT Torax Poruba 2011 14.kolo

Hokej: 27.10.15 PSG Zlín – HC Olomouc 7.kolo

Hokej: 25.10.15 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 14.kolo

Hokej: 23.10.15 PSG Zlín – HC Kometa Brno 13.kolo

Hokej: 17.10.15 SHK Hodonín – VHK Vsetín 11.kolo

Hokej: 16.10.15 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 11.kolo

Motokros: ONK – 11.10.15 Mill

Hokej: 09.10.15 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 9.kolo

Hokej: 07.10.15 SHK Hodonín – HC Moravské Budějovice 2005 8.kolo

Hokej: 03.10.15 HC Lvi Břeclav – VHK Vsetín 7.kolo

Hokej: 28.09.15 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 6.kolo

Motokros: ONK – 20.09.15 Oss

Hokej: 13.09.15 PSG Zlín – HC Sparta Praha 2.kolo

Motokros: ADAC MX Masters – 05-06.09.15 Gaildorf

ERC: Barum Czech Rally Zlín – 28.-30.08.15 Zlín

Hokej: 25.08.15 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary

Hokej: 18.08.15 PSG Zlín – HC Kometa Brno

Motokros: ADAC MX Masters – 16.08.15 Lichtenvoorde

Motokros: Flanders Masters of MX – 15.08.15 Balen-Keiheuvel

Motokros: ONK – 09.08.15 Markelo

Motokros: NK – 08.08.15 Markelo

Hokej: 06.08.15 HC Slovan Bratislava – PSG Zlín

Motokros: FIM MXGP World Championship – 01-02.08.15 Lommel

Motokros: FIM MXGP World Championship – 25-26.07.15 Loket

Motokros: ADAC MX Masters – 18-19.07.15 Tensfeld

Freestyle Motocross: Pilníkovo pozdní odpoledne 10! – 11.07.15 Čerčany

Motokros: MMČR – 05-06.07.15 Jinín

Motokros: FIM MXGP World Championship – 20-21.06.15 Teutschenthal

Motokros: ÖM – 14.06.2015 Rietz

Motokros: MMČR – 31.05.15 Pacov

Motokros: ÖM – 24.05.2015 Weyer

Motokros: Meteorit Cup – 23.05.2015 Rapotín

Motokros: Open Beker MX – 15.05.2015 Rhenen

Motokros: ONK – 14.05.2015 Rhenen

Motokros: EMX 65, EMX 85 a MX2 Pokal – 09.05.2015 Culitzsch

Hokej: 06.05.15 PSG Zlín Ukončení sezony

Motokros: Chalupa Cup – 02.05.2015 Karlín

Motokros: MMSR – 01.05.2015 Myjava

Motokros: ÖM – 26.04.2015 Imbach

Motokros: EMX 65, EMX 85 a EMX Open – 25.04.2015 Šenkvice

Motokros: ÖM – 19.04.2015 Sittendorf

Silniční cyklistika: ČP Force Cup – 18.04.2015 Kyjov

Rally: Valašská Rally – 11.04.15 Valašské Meziříčí

Hokej: 10.04.15 HC Zubr Přerov – HC Baník Sokolov Baráž o 1.ligu

Motokros: ONK – 29.03.2015 Halle

Hokej: 23.03.15 HC Kometa Brno – PSG Zlín 7.čtvrtfinále

Hokej Mladší dorost: 22.03.15 HC PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 3.semifinále

Hokej: 21.03.15 PSG Zlín – HC Kometa Brno 6.čtvrtfinále

Hokej: 19.03.15 HC Kometa Brno – PSG Zlín 5.čtvrtfinále

Hokej: 16.03.15 PSG Zlín – HC Kometa Brno 4.čtvrtfinále

Hokej Starší dorost: 16.03.15 HC PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 2.čtvrtfinále

Motokros: ONK – 15.03.2015 Gemert

Hokej: 12.03.15 HC Kometa Brno – PSG Zlín 2.čtvrtfinále

Hokej: 11.03.15 HC Kometa Brno – PSG Zlín 1.čtvrtfinále

Hokej Starší dorost: 09.03.15 HC Kometa Brno – HC PSG Zlín 4.osmifinále

Hokej Starší dorost: 08.03.15 HC Kometa Brno – HC PSG Zlín 3.osmifinále

Hokej: 02.03.15 HC Břeclav – HC Zubr Přerov 2.čtvrtfinále

Hokej: 24.02.15 PSG Zlín – HC Slavia Praha 52.kolo

Hokej: 28.02.15 HC Zubr Přerov – HC Břeclav 1.čtvrtfinále

Hokej: 24.02.15 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 50.kolo

Hokej: 20.02.15 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 48.kolo

Hokej: 13.02.15 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 46.kolo

Biathlon: BMW IBU World Cup – 06-08.02.15 Nové Město na Moravě

Hokej: 01.02.15 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 44.kolo

Hokej: 31.01.15 Rally Ice Tour 2015 Čechy vs. Morava

Hokej: 27.01.15 PSG Zlín – HC Olomouc 42.kolo

Hokej: 25.01.15 PSG Zlín – HC Kometa Brno 41.kolo

Hokej Mladší žáci D: 24.01.15 HC PSG Zlín – HC Brumov-Bylnice, 3.třída HC PSG Zlín – HK Kroměříž, Starší dorost: HC PSG Zlín – HC Sparta Praha Nadstavba B – 10. kolo

Hokej Starší dorost: 17.01.15 HC PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 36.kolo, Starší žáci A: HC PSG Zlín – Warrior Brno 20.kolo, Junioři: HC PSG Zlín – Piráti Chomutov Nadstavba B – 11. kolo

Hokej: 16.01.15 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 38.kolo

Hokej: 09.01.15 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 36.kolo

Hokej: 04.01.15 PSG Zlín – HC Sparta Praha 34.kolo

Hokej: 28.12.14 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 32.kolo

Hokej: 14.12.14 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 30.kolo

Hokej: 12.12.14 HC Olomouc – PSG Zlín 29.kolo

Hokej: 07.12.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 28.kolo

Hokej Junioři: 06.12.14 PSG Zlín – HC Rytíři Kladno Nadstavba B – 3. kolo

Rally: Mikuláš Zaremba Rally – 06.12.14 Slušovice

Hokej: 05.12.14 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 27.kolo

Hokej: 03.12.14 HC Břeclav – SHK Hodonín 22.kolo

Hokej: 30.11.14 PSG Zlín – HC Slavia Praha 26.kolo

Hokej: 21.11.14 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 24.kolo

Hokej Starší žáci B: 22.11.14 HC PSG Zlín – Orli Znojmo 14.kolo, Junioři: HC PSG Zlín – HC Sparta Praha 28.kolo

Hokej: 21.11.14 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 22.kolo

Hokej: 15.11.14 HC Břeclav – VHK Vsetín 17.kolo

Hokejbal: HBK Veselští Medvědi – HBK Kyjov – 15.11.14 Vnorovy

Hokej: 14.11.14 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 20.kolo

Hokej: 09.11.14 HC Dadák Vsetín 1995 – AC ZPS Zlín 1995 exhibice

Hokej: 02.11.14 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 18.kolo

Enduro: 16.Memoriál Libora Podmola – 01.11.14 Branky

Hokej: 28.10.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 2.kolo

Hokej: 26.10.14 PSG Zlín – HC Olomouc 16.kolo

Hokej: 24.10.14 PSG Zlín – HC Kometa Brno 15.kolo

Hokejbal: HBK Kyjov – HBK Veselští Medvědi – 19.10.14 Kyjov

Hokej: 14.10.14 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 12.kolo

Hokejbal: HBK Veselští Medvědi – TJ Agrotec Hustopeče – 12.10.14 Vnorovy

Hokej Junioři: 11.10.14 PSG Zlín – HC Motor České Budějovice 17.kolo

Hokej Starší Dorost: 11.10.14 PSG Zlín – AZ Havířov 12.kolo

Hokej: 10.10.14 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 10.kolo

Hokej: 07.10.14 PSG Zlín – Eisbären Berlin CHL skupina D 6.kolo

Hokejbal: HBC Rigum Hodonín D – HBK Veselští Medvědi – 05.10.14 Hodonín

Hokejbal: HBC Rigum Hodonín B – HBK Veselští Medvědi – 04.10.14 Hodonín

Hokej: 03.10.14 PSG Zlín – HC Sparta Praha 8.kolo

Hokejbal: HBK Veselští Medvědii – HBC Motor Čejkovice – 27.09.14 Vnorovy

Hokej: 26.09.14 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 6.kolo

Hokej: 21.09.14 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 5.kolo

Motokros: Fechtl Cup – 20.09.14 Nosislav

Hokej: 19.09.14 PSG Zlín – Bílí Tyčři Liberec 4.kolo

Hokej: 14.09.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 2.kolo

Motokros: MMČR – 14.09.14 Vranov

Hokej: 12.09.14 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 1.kolo

Hokej: 06.09.14 HC Fribourg-Gottéron – PSG Zlín CHL skupina D 4.kolo

Hokej: 04.09.14 PSG Zlín – HC Fribourg-Gottéron CHL skupina D 3.kolo

ERC: Barum Czech Rally Zlín – 29.-31.08.14 Zlín

Hokej: 28.08.14 HC Energie Karlovy Vary – PSG Zlín

Hokej: 24.08.14 PSG Zlín – Djurgårdens IF CHL skupina D 2.kolo

Hokej: 22.08.14 Eisbären Berlin – PSG Zlín CHL skupina D 1.kolo

Motokros: MMČR – 17.08.14 Petrovice u Karviné

Hokej: 16.08.14 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Cze-Can

Hokej: 15.08.14 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Fin-Sui a Cze-Swe

Motokros: MX Junior World Championship – 08.-10.08.14 Lierneux

Motokros: Crossracing Cup – 03.08.14 Karlín

Motokros: FIM MXGP World Championship – 27.07.14 Loket

Motokros: MMČR – 20.07.14 Jinín

Motokros: IMČR – 13.07.14 Opatov

Motokros: Motocross Europen Championship – 28.06.14 Šenkvice

Motokros: FIM MXGP World Championship – 21-22.06.14 Teutschenthal

Motokros: IMČR – 15.06.14 Vícenice

In-Line Hokej: 14.06.14 IHC Reflex Uherské Hradiště – IHC Night Birds Přerov 8.kolo

WRC: Rally Italia Sardegna – 05.-08.06.14 Cagliari – Alghero

Motokros: MMČR – 01.06.14 Dlouhá Loučka

Rallysprint: XXII.Rallysprint Kopná – 30-31.05.14 Slušovice

Motokros: Meteorit Cup – 24.05.14 Dolní Heřmanice

Motokros: MMSR –11.05.14 Šenkvice

Motokros: MMČR – 04.05.14 Pacov

Hokejbal: HBK Veselští Medvědii – HBK Kyjov – 03.05.14 Vnorovy

Motokros: MMSR – 01.05.14 Myjava

Hokej: 25.04.14 PSG Zlín – HC Kometa Brno 5.finále

Hokej: 22.04.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 4.finále

Hokej: 21.04.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 3.finále

Hokej: 18.04.14 PSG Zlín – HC Kometa Brno 2.finále

Hokej: 17.04.14 PSG Zlín – HC Kometa Brno 1.finále

Hokej: 12.04.14 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 6.semifinále

Hokej: 10.04.14 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 5.semifinále

Hokej: 07.04.14 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 4.semifinále

Hokej: 06.04.14 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 3.semifinále

Rally: XXXIII.Valašská rally 2014 – 05.04.14 Valašské Meziříčí

Hokej: 29-30.03.14 5.Mistrovství ČR v ledním hokeji mladší dorost a 8.třída Zlín

Hokej: 28.03.14 Mountfield HK Hradec Králové – PSG Zlín 6.čtvrtfinále

Hokej: 26.03.14 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 5.čtvrtfinále

Motokros: ONK – 23.03.2014 Mill

Motokros: NK KNMV – 22.03.2014 Mill

Hokej: 19.03.14 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 2.čtvrtfinále

Hokej: 18.03.14 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 1.čtvrtfinále

Hokej Starší Dorost: 16.03.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 4.osmifinále

Hokej Starší Dorost: 15.03.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 3.osmifinále

Hokej Starší Dorost: 13.03.14 PSG Zlín – HC Kometa Brno 2.osmifinále

Hokej: 28.02.14 PSG Zlín – Mountfield HK Hradec Králové 49.kolo

Hokej: 25.02.14 PSG Zlín – Piráti Chomutov 48.kolo

Hokej: 06.02.14 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 47.kolo

Hokej: 05.02.14 SHK Hodonín – HC RT TORAX Poruba 39.kolo

Hokej: 04.02.14 PSG Zlín – HC Slavia Praha 46.kolo

Hokej: 02.02.14 HC Kometa Brno – PSG Zlín 45.kolo

Hokej: 31.01.14 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 44.kolo

Hokej: 26.01.14 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 42.kolo

Hokej: 25.01.14 Rally Ice Tour 2014 Čechy vs. Morava

Hokej Starší Dorost: 28.12.13 PSG Zlín – HC České Budějovice 36.kolo

Hokej: 24.01.11 HC Lvi Břeclav – VSK Technika Brno 34.kolo

Hokej: 19.01.14 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 40.kolo

Hokej: 17.01.14 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 39.kolo

Hokej Junioři: 17.01.14 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 29.kolo

Hokej: 14.01.14 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 34.kolo

Hokej: 11.01.14 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 32.kolo

Hokej: 29.12.13 SHK Hodonín – ACHA D2 Select Friendly Match

Hokej: 28.12.13 PSG Zlín MDO – HC Slovan Bratislava MDO přátelák

Hokej: 28.12.13 PSG Zlín SDO – HC Kometa Brno SDO přátelák

Happy Christmas and New Year 2014

Hokej: 21.12.13 SHK Hodonín – HC Orlová 29.kolo

Hokej: 19.12.13 SHKM Hodonín MDO – PSG Zlín MDO 17.kolo

Hokej: 14.12.13 HC Nový Jičín – HC Lvi Břeclav 27.kolo

Hokej: 14.12.13 VHK Vsetín Jun – PSG Zlín Jun 26.kolo

Hokej: 13.12.13 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 30.kolo

Hokej: 07.12.13 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 25.kolo

Rally: Mikuláš Zaremba Rally – 07.12.13 Slušovice

Hokej: 06.12.13 PSG Zlín – Rytíři Kladno 28.kolo

Hokej: 06.12.13 PSG Zlín Jun – HC Kometa Brno Jun 23.kolo

Hokej:30.11.13 VSK Technika Brno – HC Lvi Břeclav 22.kolo

Hokej: 30.11.13 HC Kometa Brno 8.tř. – PSG Zlín 8.tř. 11.kolo

Hokej: 29.11.13 PSG Zlín – HC Sparta Praha 25.kolo

Hokej: 27.11.13 SHK Hodonín – HC Frýdek-Mýstek 22.kolo

Freestyle Motocross: FMX Gladiator Games – 23.11.13 Praha

Hokej: 22.11.13 PSG Zlín – Mountfield HK 23.kolo

Hokej: 22.11.13 PSG Zlín SDO – HC Kometa Brno SDO 23.kolo

Hokej: 19.11.13 PSG Zlín – Piráti Chomutov 22.kolo

Hokej: 17.11.13 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 21.kolo

Hokej: 15.11.13 PSG Zlín – HC Slavia Praha 20.kolo

Hokej: 15.11.13 PSG Zlín Jun – HC Sparta Praha Jun 17.kolo

Hokej: 13.11.13 HC Kometa Brno – PSG Zlín 19.kolo

Hokej: 09.11.13 SHK Hodonín – HC RT Torax Poruba 17.kolo

Freestyle Motocross: FMX Night of the Jumps – 08.11.13 Liberec

Hokej: 03.11.13 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 18.kolo

Hokej: 02.11.13 SHK Hodonín – VHK Vsetín 15.kolo

Enduro: XV.Memoriál Libora Podmola – 02.11.13 Branky

Hokej: 30.10.13 HC Lvi Břeclav – SHK Hodonín 14.kolo

Hokej: 27.10.13 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 16.kolo

Hokej: 26.10.13 SHK Hodonín – LHK Jestřábi Prostějov 13.kolo

Hokej: 20.10.13 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 14.kolo

Motokros: MMČR Družstva – 20.10.13 Vranov u Brna

Hokej: 19.10.13 HC Lvi Břeclav – VHK Vsetín 11.kolo

Hokej: 18.10.13 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 13.kolo

Motokros: MMČR – 13.10.13 Kramolín

Hokej: 10.10.13 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 11.kolo

Hokej: 09.10.13 SHK Hodonín – HC Zubr Přerov 8.kolo

Motokros: IMČR – 29.09.13 Třemošnice

Hokej: 28.09.13 SHK Hodonín – HC Technika Brno 5.kolo

Hokej: 27.09.13 PSG Zlín – HC Kometa Brno 6.kolo

Hokej: 22.09.13 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 4.kolo

Hokej: 21.09.13 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 3.kolo

Hokej: 15.09.13 PSG Zlín – Rytíři Kladno 2.kolo

Motokros: Fechtl Cup – 15.09.13 Dubňany

Hokej: 14.09.13 SHK Hodonín – HC Slezan Opava 1.kolo

Motokros: WMX/MX3 World Championship – 07-08.09.13 Šenkvice

Hokej: 06.09.13 PSG Zlín focení týmu a den otevřených dveří

ERC: Barum Czech Rally Zlín – 30.-31.08.13 Zlín

Hokej: 29.08.13 HK36 Skalica – PSG Zlín

Motokros: Přebor Moravy – 25.08.13 Zděchov

Freestyle Motocross: FMX Jam Hustopeče – 21.08.13 Hustopeče

Motokros: MMČR – 18.08.13 Petrovice u Karviné

Hokej: 17.08.13 HC Dukla Trenčín – PSG Zlín Rona Cup 2013

Zvířata: 60.let se ZOO Brno – 14.08.13 Brno

Hokej: 13.08.13 HC Břeclav – HC Dukla Senica příprava

Supermoto: Supemoto Hrušovany 2013 – 10.08.13 Hrušovany nad Jevišovkou

Hokej: 08.08.13 PSG Zlín – HK36 Skalica příprava

Motokros: MMČR – 28.07.13 Dalečín

Hokej: 24.07.13 Uherské Hradiště (Trénink)

Speedway: 2013 Monster Energy FIM Speedway World Cup – 20.07.13 Stadion Markéta Praha

Parkur: 1.Hobby závody JK Manner – 13.07.13 Bohdalice – Pavlovice

Supermoto: Mogul MMČR Supermoto 2013 – 07.07.13 Vysoké Mýto

Rally: Valašská Rally – 05.07.13 Valašské Meziříčí

Motokros: MMČR – 30.06.13 Kaplice

WRC: Rally Italia Sardegna – 20.-22.06.13 Olbia – Sassari

Supermoto: Mogul MMČR Supermoto 2013 – 09.06.13 Vyškov

Motokros: WMX/MX3 World Championship – 08.06.13 Orehova Vas

Motokros: Přebor Moravy – 02.06.13 Dubňany

Motokros: Crossracing Cup – 26.05.13 Karlín

Motokros: Meteorit Cup – 25.05.13 Vranov u Brna

Motokros: MMČR – 08.05.13 Pacov

Motokros: Meteorit Cup – 12.05.13 Dalečín

Rallysprint: XXI.Mit Metal Rallysprint Kopná – 11.05.13 Slušovice

Motokros: MMČR Junior – 08.05.13 Přerov

Hokej: 21.04.13 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 7.finále

Hokej: 19.04.13 HC Škoda Plzeň – PSG Zlín 6.finále

Hokej: 17.04.13 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 5.finále

Hokej: 14.04.13 HC Škoda Plzeň – PSG Zlín 4.finále

Hokej: 13.04.13 HC Škoda Plzeň – PSG Zlín 3.finále

Hokej: 10.04.13 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 2.finále

Hokej: 09.04.13 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 1.finále

Hokej: 04.04.13 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 6.semifinále

Hokej: 02.04.13 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 5.semifinále

Hokej: 31.03.13 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 4.semifinále

Hokej: 30.03.13 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 3.semifinále

Hokej: 27.03.13 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 2.semifinále

Hokej: 26.03.13 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 1.semifinále

Hokej: 23.03.13 SHK Hodonín – VSK Technika Brno 1.finále

Enduro: MMSR Country Cross – 23.03.13 Borský Mikuláš

Hokej: 19.03.13 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 6.čtvrtfinále

Hokej: 17.03.13 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 5.čtvrtfinále

Hokej: 15.03.13 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 4.čtvrtfinále

Hokej: 14.03.13 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 3.čtvrtfinále

Hokej: 11.03.13 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 2.čtvrtfinále

Hokej: 10.03.13 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 1.čtvrtfinále

Motokros: Kontrolní závod – 09.03.13 Vážany nad Litavou

Hokej: 06.03.13 SHK Hodonín – HC Moravské Budějovice 2005 3.čtvrtfinále

Hokej: 03.03.13 SHK Hodonín – HC Moravské Budějovice 2005 1.čtvrtfinále

Motokros: Brabec MX School – 02.03.13 Břeclav

Hokej: 26.02.13 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 52.kolo

Hokej: 22.02.13 HC Lvi Břeclav – SHK Hodonín 35.kolo

Hokej: 19.02.13 Hokej Uherský Ostroh – HC Lvi Břeclav B

Hokej: 17.02.13 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 49.kolo

Hokej: 13.02.13 PSG Zlín – HC Sparta Praha 47.kolo

WRC: Rally Sweden – 07-10.02.13 Karlstad

Hokej: 01.02.13 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 45.kolo

Hokej: 27.01.13 Kometa Brno – PSG Zlín 44.kolo

Hokej: 26.01.13 Rally Ice Tour 2013 Čechy vs. Morava

Hokej: 25.01.13 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 43.kolo

Hokej: 18.01.13 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 41.kolo

Hokej: 08.01.13 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 38.kolo

Hokej: 06.01.13 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 37.kolo

Hokej: 30.12.12 PSG Zlín – Rytíři Kladno 35.kolo

Hokej: 19.12.12 PSG Zlín – HC Kometa Brno 31.kolo

Hokej: 15.12.12 PSG Zlín Jun – HC Škoda Plzeň Jun 26.kolo, PSG Zlín SDO – AZ Havířov SDO 28.kolo

Hokej: 09.12.12 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 30.kolo

Hokej: 08.12.12 PSG Zlín Jun – Piráti Chomutov Jun 24.kolo, PSG Zlín SDO – HC Vítkovice SDO 26.kolo

Hokej: 07.12.12 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 27.kolo

Hokej: 26.11.12 PSG Zlín – HC Slavia Praha 27.kolo

Hokej: 22.11.12 HC Lvi Břeclav – Hokej Uherský Ostroh 10.kolo

Hokej: 20.11.12 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 23.kolo

Hokejbal: HBC Rigum Hodonín – SK Sudoměřice – 18.11.12 Hodonín

Hokej: 18.11.12 SHKM Hodonín MDO – PSG Zlín MDO 16.kolo

Hokej: 16.11.12 PSG Zlín – HC Sparta Praha 21.kolo

Rally: Autogames RallyShow Uherský Brod – 10.11.12 Uherský Brod

Hokej: 09.11.12 PSG Zlín – Lokomotiv Jaroslavl Benefiční utkání

Hokej: 04.11.12 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 19.kolo

Hokej: 02.11.12 HC Kometa – PSG Zlín 18.kolo

Hokej: 23.10.12 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 15.kolo

Hokej: 21.10.12 Uherský Ostroh – Uherské Hradiště 4.kolo

Hokej: 19.10.12 PSG Zlín – HC ČSOB Pojištovna Pardubice 13.kolo

Hokej: 14.10.12 PSG Zlín – HC Škoda Plzeň 12.kolo

Hokej: 12.10.12 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 11.kolo

Motokros: MMČR – 07.10.12 Dlouhá Loučka

Supermoto: Olympia Supermoto night show – 06.10.12 Brno

Hokej: 05.10.12 PSG Zlín – Rytíři Kladno 9.kolo

Hokej: 30.09.12 PSG Zlín – Piráti Chomutov 7.kolo

Hokej: 25.09.12 PSG Zlín – HC Kometa Brno 5.kolo

Motokros: FIM Motocross World Championship – 22-23.09.12 Teutschenthal

Hokej: 21.09.12 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 3.kolo

Motokros: MMČR – 16.09.12 Kramolín

Hokej: 14.09.12 PSG Zlín – HC Slavia Praha 1.kolo

Supermoto: Mogul MMČR Supermoto 2012 – 09.09.12 Písek

Rally: Admiral rally Vyškov – 08.09.12 Komořany

Hokej: 06.09.12 PSG Zlín – HK 36 Skalica

IRC: Barum Czech Rally Zlín – 31.08.-02.09.11 Zlín

WRC: ADAC Rallye Deutschland – 23-26.08.12 Trier

Motokros: Přebor Moravy – 19.08.12 Karlín

Motokros: MMČR – 12.08.12 Petrovice u Karviné

Hokej: 09.08.12 HC Kometa Brno – PSG Zlín

Motokros: FIM Motocross World Championship – 04-05.08.12 Loket nad Ohří

Supermoto: Supermotard Open Tour – 28.07.12 Hrušovany nad Jevišovkou

Motokros: MMČR – 22.07.12 Dalečín

Speedway: 1.liga družstva – 21.07.12 Březolupy

Supermoto: Supermotard Open Tour – 15.07.12 Brno

Motokros: MMČR – 08.07.12 Kaplice

Supermoto: Mogul MMČR Supermoto 2012 – 06.07.12 Vyškov

Motokros: IMČR – 04-05.07.12 Vícenice u Moravských Budějovic

Motokros: WMX/MX3 World Championship – 30.06-01.07.12 Šenkvice

Rally: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče – 22-23.06.12 Hustopeče

Motokros: Volný závod – 16.06.12 Dubňany

Motokros: WMX/MX3 World Championship – 09-10.06.12 Orehova Vas

Enduro: Evropský pohár a MMSR Country Cross – 02.06.12 Domaniža

WRC: Rally Acropolis – 24-27.05.12 Atheny

Motokros: Slovácký pohár – 19.05.12 Prakšice

Supermoto: Mogul MMČR Supermoto 2012 – 13.05.12 Vysoké Mýto

Rallysprint: XX.Autogames Rallysprint Kopná – 12.05.12 Slušovice

Motokros: Malé Mistrovství IMČR – 09.05.12 Dubňany

Motokros: MMČR – 06.05.12 Loket nad Ohří

Road Racing: X.Slovácký Okruh – 05.05.12 Staré Město

Motokros: MMSR – 01.05.12 Myjava

Motokros: IMČR – 15.04.12 Vranov u Brna

Hokej: 14.04.12 Mistrovství Světa 18 Břeclav USA-Cze a Can-Fin

Motokros: Meteor Cup – 14.04.12 Dolní Heřmanice

Motokros: Přebor Moravy – 08.04.12 Přerov

Hokej: 07.04.12 SHK Hodonín – HC Most baráž o 1.ligu

Motokros: Meteor Cup – 31.03.12 Vážany nad Litavou

Motokros: Crossracing Cup – 25.03.12 Vážany nad Litavou

Rally: Bonver Valašská Rally – 23.-24.03.12 Valašské Meziříčí

Hokej: 19.03.12 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 6. čtvrtfinále

Hokej: 15.03.12 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 4. čtvrtfinále

Hokej: 14.03.12 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 3. čtvrtfinále

Freestyle Motocross: Strabag FMX Show – 10.03.11 Brno

Hokej: 06.03.12 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 5. zápas předkola

Hokej: 04.03.12 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 4. zápas předkola

Hokej: 03.03.12 HC Oceláři Třinec – PSG Zlín 3. zápas předkola

Hokej: 01.03.12 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 2. zápas předkola

Hokej: 29.02.12 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 1. zápas předkola

Hokej: 28.02.12 SHK Hodonín – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 1.semifinále

Hokej: 26.02.12 HC Kometa Brno – PSG Zlín 52.kolo

Hokej: 24.02.12 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 51.kolo

Hokej: 22.02.12 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 3.čtvrtfinále

Hokej: 20.02.12 HC Lvi Břeclav – SHK Hodonín 2.čtvrtfinále

Hokej: 18.02.12 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 1.čtvrtfinále

Hokej: 17.02.12 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 49.kolo

Hokej: 15.02.12 SHK Hodonín – HC Lvi Břeclav 44.kolo

WRC: Rally Sweden – 09-12.02.12 Karlstad

Hokej: 05.02.12 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 47.kolo

Hokej: 31.01.12 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 45.kolo

Hokej: 26.01.12 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 43.kolo

Hokej: 22.01.12 Uherský Ostroh – Velké Meziříčí 18.kolo

Hokej: 20.01.12 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 41.kolo

Hokej: 15.01.12 PSG Zlín – HC Kometa Brno 39.kolo

Hokej: 13.01.12 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 38.kolo

Hokej: 08.01.12 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 37.kolo

Hokej: 07.01.12 Mistrovství světa žen U18 Zlín Swe-Ger a USA-Can

Hokej: 06.01.12 Mistrovství světa žen U18 Zlín USA-Ger a Can-Swe

Hokej: 04.01.12 Mistrovství světa žen U18 Zlín Swe-Fin a Ger-Cze

Hokej: 03.01.12 Mistrovství světa žen U18 Zlín Rus-Swe a USA-Cze

Hokej: 01.01.12 Mistrovství světa žen U18 Zlín Cze-Rus a USA-Swe

Hokej: 31.12.11 Mistrovství světa žen U18 Zlín Cze-Swe a USA-Rus

Hokej: 30.12.11 PSG Zlín – HC Sparta Praha 35.kolo

Happy Christmas and New Year 2012

Hokej: 22.12.11 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 33.kolo

Hokej: 18.12.11 Uherský Ostroh – Brumov-Bylnice 13.kolo

Hokej: 11.12.11 PSG Zlín – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 31.kolo

Hokej: 06.12.11 PSG Zlín – Rytíři Kladno 29.kolo

Freestyle Motocross: FMX Gladiator Games – 03.12.11 Praha

Hokej: 29.11.11 HC Kometa Brno – PSG Zlín 26.kolo

Hokej: 23.11.11 PSG Zlín – HC Slavia Praha 27.kolo

Hokej: 20.11.11 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 23.kolo

Freestyle Motocross: FIM MS Night of the Jumps – 19.11.11 Ostrava

Hokej: 16.11.11 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 21.kolo

Rally: Autogames RallyShow Uherský Brod – 12.11.11 Uherský Brod

Enduro: Extremeendurocros – 05.11.11 Valašské Klobouky

Hokej: 04.11.11 PSG Zlín – HC Verva Litvínov 19.kolo

Hokej: 30.10.11 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 17.kolo

Enduro: XIII.Memoriál Libora Podmola – 28.10.11 Branky

Hokej: 25.10.11 PSG Zlín – HC Slavia Praha 1.kolo

Hokej: 23.10.11 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 15.kolo

Motokros: MMČR Družstva– 22.10.11 Kaplice

Hokej: 18.10.11 PSG Zlín – HC Kometa Brno 13.kolo

Motokros: MMČR – 15.10.11 Přerov

Hokej: 14.10.11 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 11.kolo

Hokej: 12.10.11 SHK Hodonín – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 10.kolo

Motokros: Vysočina MX Cup – 08.10.11 Dalečín

Hokej: 07.10.11 PSG Zlín – HC Sparta Praha 9.kolo

Hokej: 02.10.11 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 7.kolo

Superkros: Setkání mistrů – 02.10.11 Litovel

Motokros: Meteor Cup – 01.10.11 Pacov

Hokej: 25.09.11 PSG Zlín – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5.kolo

Speedway: 1.liga družstva – 25.09.11 Březolupy

Motokros: MMČR – 24.09.11 Jinín

Enduro: AZpneu Cup – 17.09.11 Orlová

Enduro & Čtyřkolky: OffRoad Maraton 2011 – 17.09.11 Vřesina

Motokros: Malokarpatský pohár – 10.09.11 Dubňany

Speedway: VIII. Slovácký ovál – 03.09.11 Březolupy

IRC: Barum Czech Rally Zlín – 26.08.11 Zlín

Freestyle Motocross: Funstorm Freestyle Jam 2011 – 24.08.11 Hluk

Supermoto: Kuchyně Ševčík Cup 2011 – 20.08.11 Hrušovany nad Jevišovkou

Hokej: 12.08.11 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Cze-USA a Swe-Fin

Hokej: 10.08.11 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Sui-Can a Cze-Swe

Hokej: 09.08.11 Memoriál Ivana Hlinky Břeclav Swe-Sui a Cze-Can

Motokros: Crossracing Cup – 07.08.11 Karlín

Házená: 05.08.11 HK Britterm Veselí nad Moravou – Alcoa FKC

Hokej: 04.08.11 HK 36 Skalica – Spartak Moskva

Fotbal: 27.07.11 SK Spartak Svatobořice-Mistřín – TJ Sokol Vlkoš

Motokros: WMX/MX3 World Championship – 25-26.06.11 Šenkvice

Freestyle Motocross: Carat Tuning Party 2011 – 25.06.11 Piešťany

Enduro: MMSR Country Cross – 19.06.11 Domaniža

Motokros: Meteor Cup – 18.06.11 Vranov u Brna

Motokros: Mistrovství Moravy – 12.06.11 Dubňany

Rally: Agrotec Mogul Rally Hustopeče – 10-11.06.11 Hustopeče

Motokros: Meteor Cup – 05.06.11 Dalečín

Veslování: XXXX.Veslařská regata – 29.05.11 Hodonín

Motokros: Meteor Cup – 21.05.11 Dubňany

Enduro: Country Cross dvojic – 14.05.11 Zašová

Motokros: MMČR – 08.05.11 Pacov

Motokros: Meteor Cup – 07.05.11 Smrk

Motokros: MMSR – 01.05.11 Myjava

Motokros: Vysočina MX Cup – 30.04.11 Březová nad Svitavou

Motokros: Meteor Cup – 23.04.11 Holý Kopec

Motokros: Mistrovství Moravy – 17.04.11 Přerov

Motokros: Vysočina MX Cup – 16.04.11 Dalečín

Motokros: Mistrovství Moravy – 10.04.11 Vranov u Brna

Motokros: Meteor Cup – 09.04.11 Karlín

Motokros: Přebor Moravy Juniorů – 03.04.11 Karlín

Motokros: Meteor Cup – 27.03.11 Břeclav

Rally: Bonver Valašská Rally – 25.-26.03.11 Valašské Meziříčí

Hokej: 20.03.11 PSG Zlín (junioři) – Orli Znojmo (junioři) 3.čtvrtfinále

Hokejbal: TJ Gladiators Hodonín – HBK Veselští medvědi – 20.03.11 Hodonín

Hokej: 19.03.11 PSG Zlín (junioři) – Orli Znojmo (junioři) 2.čtvrtfinále

Freestyle Motocross: Masters of Dirt – 12.03.11 Vienna

Hokej: 08.03.11 HC Eaton Pardubice – PSG Zlín 4.čtvrtfinále

Hokej: 07.03.11 HC Eaton Pardubice – PSG Zlín 3.čtvrtfinále

Hokejbal: 05.03.11 HBC Rigum Hodonín”B” – HBK Veselští medvědi

Hokej: 04.03.11 PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 2.čtvrtfinále

Hokej: 03.03.11 PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 1.čtvrtfinále

Hokej: 26.02.11 PSG Zlín (6.třída) – VHK Vsetín (6.třída) skupina E1

Hokej: 26.02.11 PSG Zlín (junioři) – HC Sparta Praha (junioři) 50.kolo

Hokej: 25.02.11 SHK Hodonín (junioři) – HC Frýdek-Místek (junioři) 42.kolo

Hokej: 18.02.11 PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 51.kolo

Hokej: 17.02.11 SHK Hodonín – HC Orlová 2.čtvrtfinále

Hokej: 12.02.11 SHK Hodonín – HC Břeclav 40.kolo

Hokej: 09.02.11 HC Břeclav – HC Slezan Opava 39.kolo

Hokej: 06.02.11 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 49.kolo

Freestyle Motocross: FMX Race – 05.02.11 Brno

Hokej: 04.02.11 SHK Hodonín (junioři) – HC RT TORAX Poruba (junioři) 38.kolo

Hokej: 01.02.11 PSG Zlín – HC Sparta Praha 47.kolo

Bitva: Korsunská kapsa – 29.01.11 Ořechov

Hokej: 28.01.11 SHK Hodonín (junioři) – HC Uherské Hradiště (junioři) 36.kolo

Hokej: 26.01.11 HC Břeclav – SHK Hodonín 35.kolo

Hokej: 23.01.11 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 44.kolo

Hokej: 22.01.11 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 34.kolo

Hokej: 21.01.11 HC Kometa Brno – PSG Zlín 43.kolo

Hokej: 18.01.11 PSG Zlín – HC Vagnerplast Kladno 42.kolo

Hokej: 09.01.11 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 39.kolo

Hokej: 04.01.11 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 37.kolo

Happy Christmas and New Year 2011

Hokej: 22.12.10 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 32.kolo

Hokej: 18.12.10 SHK Hodonín – HC Frýdek-Místek 26.kolo

Hokej: Vánoční besídka – 16.12.10 Zlín

Rally: PdTech Mikuláš rally Slušovice – 11.12.10 Slušovice

Hokej: 10.12.10 PSG Zlín – HC Kometa Brno 30.kolo

Hokej: 05.12.10 PSG Zlín – HC Slavia Praha 28.kolo

Hokej: 03.12.10 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 27.kolo

Hokej: 28.11.10 PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 25.kolo

Freestyle Motocross: FMX Gladiator Games – 27.11.10 Praha

Hokej: 21.11.10 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 23.kolo

Freestyle Motocross: FIM MS Night of the Jumps – 20.11.10 Ostrava

Hokej: 19.11.10 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 22.kolo

Hokej: 17.11.10 PSG Zlín – HC Sparta Praha 21.kolo

Hokej: 10.11.10 SHK Hodonín – HC Plus Oil Orlová 18.kolo

Hokej: 02.11.10 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 18.kolo

Hokej: 31.10.10 HC Kometa Brno – PSG Zlín 17.kolo

Dovolená: Itálie – 27.-31.10.10 Vatikán, Řím, Maranello, Cremona

Enduro: 12.Memoriál Libora Podmola – 23.10.10 Branky

Hokej: 22.10.10 PSG Zlín – HC Bílí Tygři Liberec 14.kolo

Hokej: 19.10.10 PSG Zlín – HC Plzeň 13.kolo

Motokros: MMČR Družstva – 17.10.10 Přerov

Hokej: 15.10.10 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 11.kolo

Hokej: 13.10.10 SHK Hodonín – VSK Technika Brno 10.kolo

Hokej: 10.10.10 HC Vítkovice – PSG Zlín 10.kolo

Hokej: 08.10.10 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 9.kolo

Freestyle Motocross: Red Bull X-Fighters – 02.10.10 Roma

Speedway: VII. Slovácký ovál – 25.09.10 Březolupy

Hokej: 24.09.10 PSG Zlín – HC Kometa Brno 4.kolo

Hokej: 19.09.10 PSG Zlín – HC Slavia Praha 2.kolo

Motokros: Přebor Moravy – 19.09.10 Karlín

Motokros: Meteor Cup – 18.09.10 Přerov

Motokros: KAKap – 18.09.10 Karlín

Motokros: Volný závod – 12.09.10 Miroslav

Rally: Admiral rally Vyškov – 11.09.10 Komořany

Road Racing: Kyjovský Okruh – 04.09.10 Kyjov

Motokros: Meteor Cup – 04.09.10 Břeclav

IRC: Barum Czech Rally Zlín – 26-29.08.10 Zlín

Motokros: KaKap – 22.08.10 Vranov

Motokros: Přebor Moravy Juniorů – 21.08.10 Prakšice

Hokej: 19.08.10 SHK Hodonín – HC Břeclav

Motokros: MMČR – 14.08.10 Kaplice

Hokej: 10.08.10 PSG Zlín – HC Olomouc

Motokros: FIM Motocross World Championship – 08.08.10 Loket

Hokej: 06.08.10 SHK Hodonín – VHK Vsetín

Hokej: 03.08.10 PSG Zlín – HK 36 Skalica

Motokros: Trénink – 03.08.10 Branky

Motokros: Přebor Moravy – 01.08.10 Dubňany

Motokros: Přebor Moravy Juniorů – 31.07.10 Dubňany

Freestyle Motocross: Horsefeathers FMX Jam 2010 – 28.07.10 Praha

Motokros: MMČR – 25.07.10 Vranov u Brna

Motokros: Nova Motocross Cup 2010 – 24.07.10 Ostrov u Lanškrouna

Enduro: Enduro Beskyd Cup ÚAMK 2010 – 17.07.10 Branky

Závody do vrchu: 12° AV Slovácký kopec 2010 – 10-11.07.10 Násedlovice

Motokros: Meteor Cup – 05.07.10 Holý Kopec

Motokros: AMA Cup – 04.07.10 Pacov

Freestyle Motocross: Monster Energy Devil’s Jam 2010 – 03.07.10 Valašské Meziříčí

Motokros: Vysočina MX Cup – 03.07.10 Vranov

Motokros: MMČR – 27.06.10 Kramolín

Motokros: Meteor Cup – 26.06.10 Dalečín

Motokros: FIM MX3 a UEM EMX2 – 20.06.10 Šenkvice

Enduro & Čtyřkolky: OffRoad Maraton 2010 – 19.06.10 Přerov

Motokros: FIM MX3 a UEM EMX2 – 13.06.10 Holice

Motokros: Meteor Cup – 12.06.10 Karlín

Rally: Agrotec Mogul Rally Hustopeče – 10-12.06.10 Hustopeče

Motokros: KaKap – 06.06.10 Vážany nad Litavou

Speedway: Přebor ČR Družstev – 05.06.10 Březolupy

Auta: Autosalon & Autotec 2010 – 04.06.10 Brno

Hokejbal: HBK Kyjov – HBK Veselí nad Moravou – 30.05.10 Kyjov

Motokros: Meteor Cup – 29.05.10 Dubňany

Motokros: Vysočina MX Cup – 22.05.10 Březová nad Svitavou

Motokros: MMČR – 16.05.10 Stříbro

Rallysprint: Impromat Rallysprint Kopná – 15.05.10 Kopná

Motokros: MMSR – 09.05.10 Sverepec

Freestyle Motocross: GSMA FMX Games – 08.05.10 Karlovy Vary

Motokros: KaKap – 02.05.10 Karlín

Freestyle Motocross: FMX Entrance – 01.05.10 Hustopeče

Motokros: Přebor Moravy – 25.04.10 Přerov

Motokros: Vysočina MX Cup – 24.04.10 Dalečín

Závody do vrchu: 11° Slovácký kopec 2010 – 24.04.10 Násedlovice

Motokros: MMČR – 18.04.10 Pacov

Motokros: Meteor Cup – 17.4.2010 Břeclav

Motokros: Přebor Moravy Juniorů – 11.04.10 Karlín

Motokros: Vysočina MX Cup – 10.04.10 Dolní Heřmanice

Hokej:03.04.10 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 2.finále

Rallysprint: 21.Horácká Rally – 03.04.10 Třebíč

Hokej:30.03.10 PSG Zlín (junioři) – HC Slavia Praha (junioři) 2.finále

Rally: Sheron Valašská Rally – 26.-27.03.10 Valašské Meziříčí

Hokej:25.03.10 SHK Hodonín – HC Zubr Přerov 3.semifinále

Hokej:21.03.10 SHK Hodonín – HC Zubr Přerov 1.semifinále

Motokros: Trénink Hrušák – 20.03.10 Břeclav

Hokej:19.03.10 PSG Zlín – HC Slavia Praha 2.čtvrtfinále

Hokej:18.03.10 PSG Zlín – HC Slavia Praha 1.čtvrtfinále

Hokej:14.03.10 SHK Hodonín – HC Slezan Opava 3.čtvrtfinále

Rally: Expo Czech Rally – 14.03.10 Otrokovice

Freestyle Motocross: FMX Race – 13.03.10 Brno

Rally: 1.Rally Slalom – 07.03.10 Velký Ořechov

Hokej:05.03.10 HC Vítkovice – PSG Zlín 52.kolo

Hokej:03.03.10 PSG Zlín – HC Slavia Praha 51.kolo

Spider Brachypelma Smithi

Rozhovor: Jakub Sedláček

Hokej:26.02.10 SHK Hodonín (junioři) – HC Kometa Úvoz (junioři) 39.kolo

Saturday’s portraits of Elen Ilčíková

Hokej:27.02.10 SHK Hodonín – VHK Vsetín 41.kolo

Hokej:26.02.10 SHK Hodonín (junioři) – HC Zubr Přerov (junioři) 38.kolo

Hokej:24.02.10 HC Břeclav – HC Uničov 40.Kolo

Hokej:19.02.10 SHK Hodonín (junioři) – HC Rebel Havlíčkův Brod (junioři) 36.kolo

Hokej:07.02.10 PSG Zlín – HC Kometa Brno 49.kolo

Hokej:31.01.10 PSG Zlín – HC Sparta Praha 46.kolo

Hokej:29.01.10 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 45.kolo

Hokej:27.01.10 SHK Hodonín – HC Uničov 33.kolo

Hokej:22.01.10 PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 43.kolo

Hokej:20.01.10 SHK Hodonín – HC Břeclav 31.kolo

Hokej:17.01.10 SHK Hodonín (junioři) – HC Frýdek-Místek (junioři) 30.kolo

Hokej:15.01.10 PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 40.kolo

Hokej:13.01.10 SHK Hodonín – HC Zubr Přerov 29.kolo

Hokej:10.01.10 PSG Zlín – HC Vítkovice Steel 39.kolo

Hokej:03.01.10 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 37.kolo

Hokej:29.12.09 HC Kometa Brno – PSG Zlín 36.kolo

Happy Christmas and New Year 2010

Hokej:19.12.09 SHK Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí 25.kolo

Hokej:11.12.09 SHK Hodonín (junioři) – VHK Vsetín (junioři) 25.kolo

Hokej:11.12.09 SHK Hodonín (junioři) – SK Horácká Slavia Třebíč (junioři) 23.kolo

Hokej: 08.12.09 PSG Zlín – HC Geus Okna Kladno 35.kolo

Hokej: 06.12.09 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 31.kolo

Rallysprint: XV. TipCars Pražský Rallysprint: 04.-05.12.09

Hokej: 02.12.09 HC Břeclav – SHK Hodonín 20.Kolo

Hokej:29.11.09 SHK Hodonín (junioři) – HC Orlová (junioři) 20.kolo

Freestyle Motocross: FMX Gladiator Games – 28.11.09 Praha

Hokej: 27.11.09 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 28.kolo

Hokej: 01.11.09 SHK Hodonín (junioři) – HC Zubr Přerov (junioři) 18.kolo

Hokej: 20.11.09 PSG Zlín – HC Slavia Praha 25.kolo

Hokej: 17.11.09 HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 26.Kolo

Hokej: 15.11.09 HC Mountfield České Budějovice – PSG Zlín 24.kolo

Hokej: 13.11.09 PSG Zlín – HC Kometa Brno 23.kolo

Freestyle Motocross: FIM MS Night of the Jumps – 07.11.09 Ostrava

Hokej: 04.11.09 SHK Hodonín – VSK Technika Brno 13.Kolo

Hokej: 01.11.09 SHK Hodonín (junioři) – HK Jestřábi Prostějov (junioři) 14.kolo

Hokej: 30.10.09 PSG Zlín – HC Plzeň 1929 21.kolo

Hokej: 28.10.09 SHK Hodonín – HC Gedos Nový Jičín 27.kolo

Hokej: 25.10.09 SHK Hodonín (junioři) – HK Mladí Draci Šumperk (junioři) 13.Kolo

Motokros: Meteor Cup – 26.10.09 Břeclav

Hokej: 23.10.09 PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 19.kolo

Hokej: 18.10.09 PSG Zlín – HC Benzina Litvínov 17.kolo

Hokej: 16.10.09 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 16.kolo

Míchal Špaček * 28.3.1991 – † 12.10.2009

Hokej: 02.10.09 PSG Zlín – HC Mountfield České Budějovice 11.kolo

Hokej: 29.09.09 HC Kometa Brno – PSG Zlín 10.kolo

Hokej: 27.09.09 PSG Zlín – HC Geus Okna Kladno 9.kolo

Motokros: MMČR Družstva – 05.09.09 Loket

Hokej: 27.09.09 SHK Hodonín (junioři) – HC Uherské Hradiště (junioři) 4.Kolo

Hokej: 22.09.09 PSG Zlín – HC Sparta Praha 7.kolo

Rozhovor: Tomáš Štůrala

Hokej: 18.09.09 PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 5.kolo

Hokej: 13.09.09 PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 3.kolo

Hokej: 11.09.09 PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 2.kolo

Motokros: Přebor Moravy Družstva – 06.09.09 Dubňany

Motokros: MMČR – 05.09.09 Jinín

Hokej: 04.09.09 SHK Hodonín (junioři) – HK 36 Skalica (junioři)

Hokej: 28.08.09 PSG Zlín – Vienna Capitals

IRC: Barum Czech Rally Zlín – 20.08.09 Zlín

Hokej: 17.08.09 SHK Hodonín – Jágr Team

Motokros: MMČR – 16.08.09 Přerov

Motokros: FIM Motocross World Championship – 09.08.09 Loket

Hokej: 07.08.09 Kometa Brno – HK 36 Skalica

Hokej: 06.08.09 PSG Zlín – Orli Znojmo

Hokej: 04.08.09 Hodonín (Trénink)

Hokej: 30.07.09 PSG Zlín – Slovan Bratislava

Motokros: MMČR – 26.07.09 Šumperk

Rallysprint: 20.Horácká rally – 18.07.09 Třebíč

MASTERS OF ROCK 2009 Vizovice

Motokros: Přebor Moravy – 05.07.09 Dubňany

Rallysprint: Impromat Rally Sprint Kopná – 04.07.09 Kopná

Motokros: MMČR – 28.06.09 Kramolín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *